آینده, آدرس, شایعات او 8 فرزند پس از توییت های خود را به 6 Exes

در حال رشد ، آینده آمریکا در گزارش او پدر به یک هشتم کودک پس از سایه اتاق گزارش شده در چهار شنبه, مارس 11 که یک تست پدری برای یک کمی برگشتم مثبت است.

با توجه به خروجی رپر سهام یک دختر با الیزا سلطنت. آینده (نام واقعی Nayvadius Wilburn) شده است در یک نبرد قانونی با فلوریدا مستقر زن پس از سلطنت شکایت کرد و او را برای پدری حمایت از کودکان و حضانت, قبل از تست DNA گفته تایید کرد که او پدر به فرزند خود است.

در سال 2019 سلطنت ادعا کرد که آینده, 36, او فرزند پدر و پرسید: برای $53,000 یک ماه در حمایت از این انفجار که قبلا گزارش شده است. در آن زمان نوازنده پاسخ با پر کردن یک دستور که او در آن بستری برای ارتباط جنسی با سلطنت از سال 2016 تا 2018. او ادعا کرد که او اذیت و آزار او و پس از او باردار شد.

روز دوشنبه آینده به ظاهر خطاب به پدری ادعا می کند در رسانه های اجتماعی. “آن را نگه دارید هل دادن” او توییتی, به دنبال, “آموزش این هس که چگونه به نگه داشتن آنها کسب و کار اینترنتی…”

این هنرمند ادامه داد: نوشتن “U اجرا به اینترنت. من نمی توانم صحبت می کنند حقیقت ایما log off.”

آینده نیز در پاسخ به دوست خود , Love & Hip Hop: هالیوود ستاره Masika Kalysha پس از او اشاره شده مادر خود را روز توییتهایی به شش نوزاد توسط mamas در سایه اتاق پست در مورد او گفته هشتم کودک است.

“@masikakalysha u kno من در زندگی واقعی…پیدا کردن شخص دیگری به نظر در” او اظهار نظر به او.

این خبر یک روز پس از آینده اذعان شش زنان او به کودکان از طریق توییتر برای روز مادر.

“روز مادر مبارک هند…از جمله یک مادر بزرگ و همیشه قرار دادن کودکان و نوجوانان 1.. تو مرا عاقل و من برای همیشه سپاسگزار تو Thank u” آینده نوشت: در یکشنبه, مه 10 برای هند Jکسی که با او سهام 11-year-old daughter Londyn.

این برنده جایزه گرمی هنرمند داد و فریاد به اسیایی, ترد, کسی که با او سهام 7 ساله پسر شاهزاده نوشتن “عشق خود را برای بچه های خود را شگفت انگیز است و من با تشکر از تو برای ماندن در بالای کسب و کار.”

آینده خود گفت ex-نامزد Ciaraبا او سهام 5 سال آینده جونیور که او “Preciate u” در یک صدای جیر جیر به عنوان به خوبی.

“زندگی خوب است” خواننده خطاب Joie Chavis, کسی که با او سهام 16-ماه-پسر پسر هندریکس و دو نفر دیگر ناشناس زنان کسی است که به هنگام تولد به کاش و دیگری که به هنگام تولد به پاریس. آینده نیز سهام و پسر Jakobi, 17 با Jessica Smith.

او در حال حاضر دوستیابی استیو هارویدختر لری هارویکه او رفت Instagram رسمی در نوامبر سال 2019.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de