هیلاری داف می پیوندد ‘لیز مک گیر والت’ Castmates در جدول به عنوان خوانده شده برای خیریه

این باند همه در اینجا! هیلاری داف او پیوست لیز مک گیر والت costars برای یک جدول و خواندن از یک قسمت از کانال دیزنی سری در دوشنبه 11 مه برای جمع آوری پول برای COVID-19 امداد.

“لیز مک گیر والت كلاسيك جدول به عنوان خوانده شده!” داف, 32, نوشت طریق Instagram. “برخی از سرگرم کننده برای شما این جمعه! امیدوارم که شما بچه ها از آن لذت ببرید تماشای این!”

این جوان ستاره نشان داد که بازیگران “نمی تواند متوقف خنده” را به عنوان آنها به عنوان خوانده شده خطوط از قسمت با عنوان “بین یک سنگ و یک محل بند.”

“این اولین بار است که ما همه با هم حرکت’ در تقریبا 18 سال” داف نوشت و اشاره کرد که در این قسمت آنها به عنوان خوانده شده در حال حاضر 19 سال سن دارد.

Hilary Duff Joins Lizzie McGuire Castmates in Table Read for Charity 2
لیز مک گیر والت جدول جزئیات حسن نیت ارائه میدهد از هیلاری داف/Instagram

به لگد کردن گروه تصویری-چت بازیگران — از جمله چهارتایی, آدم Lamberg, Hallie Todd, Robert Carradine and Jake Thomas — sang آهنگ تم از نشان می دهد.

“آیا بهانه ای ما با تاخیر آواز…ما خواهد بود آواز درس به عنوان یک گروه به کار در هنر و صنعت ما!!” مادر دو, نوشت هشدار, طرفداران آواز بخشی از کلیپ.

تگزاس بومی معرفی شده از costars قبل از آنها شروع به خواندن خطوط. در طول خواندن وجود دارد کلیپ از دیزنی قسمت از جمله که در آن لکه های داف متحرک alter ego ساخته شده ظاهر.

این گروه صحبت در مورد تداخل این قسمت به طور خاص داف نیاز به پوشیدن سینه بند برای اولین بار قبل از بازیگر منعکس شده بر ماندن در قدرت نشان می دهد که زد از سال 2001 تا 2004.

“من فکر نمی کنم آن شد تا پس از این قسمت پخش شد و من کمی مسن تر که من واقعا قدردانی از نویسندگان و آنچه شما بچه ها [را]” او گفت: پس از جدول خوانده بود. “برای ایجاد چنین طول relatability با دختران جوان است. [و] دختران می خواستم به تماشای نشان می دهد چرا که آنها به حال همه رفته که قبل از.”

داف افزود: “پس از آن بود دست زدن به بسیاری از مردم در بسیاری از سطوح مختلف. من فکر نمی کنم آن بود تا بعد که من واقعا قدردانی است که در مورد نشان می دهد.”

این یک داستان سیندرلایی بازیگر ساخته شده مطمئن شوید که به یک فریاد به سازمان های خیریه گروه خود شد, جمع آوری پول برای قبل از امضای کردن.

Hilary Duff Joins Lizzie McGuire Castmates in Table Read for Charity
هیلاری داف حسن نیت ارائه میدهد از هیلاری داف/Instagram

“ما امیدواریم که هر کس در حال انجام خوب” داف گفت. “اگر شما در موقعیت قادر به اهدای هر گونه پول ما ارائه چند لینک در زیر به برخی از مورد علاقه ما سازمان های خیریه.”

“در تعقیب آفتاب” خواننده قبلا مربوط به احیای لیز مک گیر والت دیزنی + اما در ماه فوریه او به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی پست شفاعت برای شبکه اجازه می دهد تا سری به آمده به عقب در Hulu به جای.

“باور نکردنی بود هیجان زده برای راه اندازی ‘لیز’ در D+ و اشتیاق من باقی مانده است,” او نوشت: از طریق Instagram در فوریه 28. “اما من احساس یک مسئولیت بزرگ به افتخار طرفداران رابطه با لیز که مثل من بزرگ شده, دیدن خود را در او. من می خواهم انجام بدی هر کس با محدود کردن واقعیت از 30 سال سفر برای زندگی در زیر سقف یک PG امتیاز.”

این بازیگر ادامه داد: “این امر می تواند یک رویا اگر دیزنی خواهد اجازه دهید ما حرکت می کند نشان می دهد به Hulu اگر آنها علاقه مند بودند و من می تواند این شخصیت محبوب به زندگی دوباره است.”

دیزنی + در ماه اوت اعلام کرد 2019 که لیز مک گیر والت احیای در آثار با سری اصلی خالق تری مینسکی در هیئت مدیره اما او خارج شد که نشان می دهد در ماه ژانویه است.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de