قطار هند به طور پیوسته از سرگیری عملیات حتی به عنوان ویروس موارد افزایش


دهلی نو: Indias عظیم شبکه راه آهن بود و سنگ زنی بازگشت به زندگی روز سه شنبه در یک تدریجی لغو جهان بزرگترین coronavirus مستند حتی به عنوان موارد جدید افزایش است.

کشور تحمیل سخت shutdown در اواخر ماه مارس که نخست وزیر نارندرا طيف دولت اعتبار با نگه داشتن موارد نسبتا متوسط 70,000 با برخی از 2,000 مرگ و میر.

محدودیت شده است به طور پیوسته کاسته و در روز سه شنبه بخش هایی از Indias قطار مسافری شبکه که در زمان عادی حمل و نقل بیش از 20 میلیون نفر در 20,000 قطار روزانه برنامه ریزی شده بود را از سر گرفت.

چند ده هزار نفر از بلیط اولیه 30 قطار فروخته شده آنلاین در عرض سه ساعت در روز دوشنبه گزارش گفت: با مجموعه برای اولین بار به ترک دهلی نو در 4:00 ب. ظ (1030 GMT).

وجود دارد در حال حاضر قطار ویژه خدمات در نظر گرفتن بازگشت به صفحه اصلی متحده برخی از میلیون ها فقیر و کارگران مهاجر چپ بیکاری و بی بضاعت با خاموش کردن.

دولت را تنظیم کردن یک برنامه برای زمانی که خدمات بیشتر خواهد شد.

موارد افزایش

تعدادی از موارد همچنان به افزایش سریع با بیش از 3,600 عفونت های جدید ثبت شده در روز دوشنبه کمی پایین از یکشنبه ثبت بیش از 4000.

ایالت مهاراشترا به بمبئی گزارش بیش از 1 ، 000 مورد جدید برای ششمین مستقیم بعد در حالی که در تامیل نادو در جنوب ثبت یک رکورد پرش از 798.

کارشناسان می گویند که هند شده است تست به اندازه کافی مردم و کشور از 1.3 میلیارد نفر از مردم خانه به برخی از شلوغ ترین شهرستانها در این سیاره است محزون می خوانی آمادگی برای عمده شیوع.

متخصصان سلامت می گویند Indias همه گیر منحنی ممکن است تنها در اوج خود در ژوئن و ژوئیه.

روز دوشنبه مودی برگزار تلفنی با وزرای ارشد دولت به بحث بیشتر تسهیلات از مستند زمانی که آن را به پایان می رسد در مارس 17.

“من از این شرکت مشاهده است که اقدامات مورد نیاز در فاز اول این مستند نیاز نمی شد در طول مرحله دوم و به همین ترتیب اقدامات مورد نیاز در مرحله سوم مورد نیاز نیست در چهارم” تایمز هند به نقل از مودی عنوان کرد و گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de