‘جوهر استاد’ ستاره می تواند رو به بازداشت YouTuber کوری لا باری مرگ

غم انگیز به نوبه خود از وقایع. YouTuber کوری لا باری مرده است پس از آسیب رنج می برند, در یک تصادف رانندگی مرگبار, Us Weekly می تواند تایید. او 25.

با توجه به لس آنجلس پلیس سخنگوی وزارت افسر تونی Im, تصادف محل در یکشنبه 10 مه در دره روستای منطقه از کالیفرنیا.

“آنها فرار به یک علامت توقف و یک درخت” Im گفت ما. “راننده در حال رفتن به بازداشت برای یک جرم و جنایت است. تحقیقات هنوز ادامه دارد.”

Ink Master Daniel Silva May Be Booked for YouTuber Corey La Barrie's Death
دانیل سیلوا و کوری لا باری. یوتیوب (2)

در حالی که من دارم تایید کرد به ما که هیچ کس تا به حال گرفته شده است به بازداشت هنوز TMZ گزارش می دهد که جوهر اصلی ستاره Daniel Silva شد پشت چرخ از مک لارن, ماشین های ورزشی. خروجی نیز اشاره کرد که سیلوا بود که در لا باری جشن تولد در شب یکشنبه.

به گفته پلیس هیچ هوشیاری تست انجام شده بر روی 27 ساله راننده در صحنه چرا که او مجروح شد و با عجله به یک بیمارستان محلی که در آن لا باری بود که مرده.

“قلب من می شکند در حال حاضر در پسران 25 امروز تولد او بود و به یک ماشین با یک مست غواص” لا باری را Lissa هریسون برتون نوشت: در دوشنبه, مه 11, via Instagram. “حادثه کشته شدن او را فورا. هیچ واژه ای نمی تواند توصیف غم و اندوه من احساس می کنم در شل شدن یک کودک است. آن را فقط احساس غیر واقعی و من غرق غم و اندوه. من شما را خیلی دوست دارم کوری و از دست شما خیلی خیلی. این خیلی ناعادلانه است.”

لا باری برادر Jarrad همچنین ادای احترام به اواخر خالق محتوا.

“این چیزی است که من فکر کردم من تا به حال به نشستن در اینجا و تایپ کردن برای مدت زمان بسیار طولانی و یا آنچه که من می خواهم به انجام در حال حاضر اما هر کس سزاوار می دانم برادر من کوری گذشت, شب گذشته در یک تصادف ماشین با, مست, دوست رانندگی…” Jarrad نوشت. “این سخت ترین چیزی که من تا به حال به من اصلا چه من فرض کنید برای انجام این کار بدون شما من از دست شما خیلی در حال حاضر این عادلانه نیست با تشکر از شما برای اینکه همیشه بهترین برادر بزرگ من می تواند برای بپرسید من شما را دوست دارم به اندازه زندگی never gonna be همان بدون شما R. I. P❤️ P. S می گویند سلام به grandad و مادر بزرگ برای من من شما را دوست دارم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de