ایران کشتی اصابت موشک در آموزش حادثه کشته شدن 19 ملوانان

یک ایرانی پرچم flutters در مقابل مقر آژانس در وین

توسط پریسا حافظی

دبی (العالم) – یک ایرانی کشتی جنگی به طور تصادفی رخ داد دیگر با یک موشک در طول یک ورزش کشتار 19 ملوانان و زخمی شدن 15 نفر دیگر در ایران نیروی دریایی روز دوشنبه گفت:.

این حادثه صورت گرفت در طول آموزش در خلیج عمان, حساس آبراه است که متصل به تنگه هرمز که حدود یک پنجم نفت جهان عبور می کند. ایران به طور منظم انجام تمرینات در این منطقه است.

ناوچه جماران اخراج در آموزش هدف منتشر شده توسط پشتیبانی کشتی شهرستان کنارک طی. اما حمایت از کشتی باقی مانده بیش از حد نزدیک به هدف و آمار دولت گوینده صدا و سیما گفت.

“این حادثه در محل محیط ایران در جنوب بندر جاسک بندر در خلیج عمان در ایران آموزش در بعد از ظهر یکشنبه 19 که ملوانان کشته شدند و 15 تن دیگر زخمی شدند” تلویزیون دولتی گفت, به نقل از نیروی دریایی است.

خبرگزاری فارس به نقل از یک ناشناس نظامی رسمی به عنوان انکار برخی از رسانه های ایران گزارش می دهد که شهرستان کنارک طی غرق شده بود. نیروی دریایی بیانیه ای گفت: تحقیقات تحت در مورد علت حادثه, دانش آموز, خبرگزاری ایسنا گفت:.

ویدئو ارسال شده در توییتر ظاهرا این شهرستان کنارک طی سال نشان داد که به شدت آسیب دیده کشتی با دود سیاه رو به افزایش از یک طرف.

رویترز نمی تواند به طور مستقل تایید صحت این ویدئو.

صدا و سیما گفت: هلندی ساخته شده شهرستان کنارک طی کشتی بود که خریداری شده قبل از ایران در سال 1979 انقلاب اسلامی تا به حال بازرسی و نگهداری شده است در سال 2018 و مجهز به چهار موشک های کروز.

این رویداد در یک زمان از افزایش تنش بین ایران و ایالات متحده پس از سال 2018 زمانی که ایالات متحده کناره گیری از مذاکرات هسته ای بین قدرت های بزرگ و ایران و واشنگتن دوباره تحریم های تحمیل شده بر تهران ،

دشمنی عمیق تر در اوایل ژانویه هنگامی که یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در بغداد منجر به کشته شدن نخستین نظامی فرمانده قاسم سلیمانی. ایران انتقام on Jan. 8 با شلیک موشک در پایگاه های نظامی ایالات متحده در عراق است. بعد از آن روز ایران و نیروهای مسلح به ضرب گلوله یک اوکراین هواپیمای مسافربری و کشتن تمام 176 نفر سرنشین در چه نظامی بعد اذعان کرد یک اشتباه بود.

بسیاری از کسانی که کشته شدن سرنشین هواپیمای ایران بودند و پست در رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه درو مقایسه بین این دو نهاد است.

“تا زمانی که جمهوری اسلامی می خواهم به بازی با زندگی ایرانیان” نام کاربر توییتر Sedighe طاهری نوشت.

(گزارش اضافی توسط بابک Dehghanpisheh; نوشتن توسط پریسا حافظی; ویرایش توسط کیم Coghill رابرت Birsel, Simon کامرون-مور و پیتر Graff)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de