کاترین دنیس ‘بهتر’ پس از ارسال با نژاد ‘توهین آمیز’ پیام

جنوب جذابیت ستاره کاترین دنیس عذرخواهی کرد در چهار شنبه, مارس 11 بعد از گرفتن گرما در رسانه های اجتماعی برای ارسال پیام های نژادپرستانه به رادیو میزبان Tamika گدسدن.

گدسدن یک podcaster و رهبر چارلستون فعال شبکه قرار داده و 28 ساله براوو ستاره در انفجار بیش از آخر هفته بعد از میزبان به نام محلی صاحب سالن زیبایی کتی سپر برای برگزاری تجمع در حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چارلستون کارولینای جنوبی است. پس از صحبت کردن در مورد Mylk نوار کارآفرین “قابل سرزنش” رفتار گدسدن دریافت بسیار منفی نواخته شارژ انتقادات از دنیس بیش Instagram.

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که یک زن در #چارلستون صحبت می کند تا در برابر سفید برتری در قالب MAGA تظاهرات” گدسدن توییتی در روز دوشنبه در کنار تصاویری از او DMs از دنیس. “من نظرات re: Mylk نوار باعث این @BravoTV ‘بازیگر’ @KathrynDennis به طعنه زدن من با میمون emojis در DMs. همراه با یک میزبان کامل از نام های دیگر.”

تلویزیون واقعیت شخصیت مشت کردن در گدسدن تماس او را “weenie” و گفتن او به “رشد یک جفت” قبل از ارسال پیام دیگری که شامل یک میمون از emoji. در طول تاریخ میمون استفاده شده است به عنوان کاریکاتورهای اهانت آمیز از جامعه سیاه و گدسدن بود سریع به مطمئن شوید که دنیس ” طرفداران ساخته شد آگاه از اظهارات نژادپرستانه است. دنیس بعد متهم گدسدن خودش نژادپرست بودن برای تماس با خارج “مردم سفید” در یک Instagram داستان پرداختن به بحث.

“هدف خود را در ارسال بیانیه به تلاش برای القاء منفی مربوط به استرس پاسخ تنها به ارمغان می آورد نور به حقایق است که شما در واقع رسمی بی اعتبار منبع برای هر نمونه یا الگو برای هر و همه” دنیس اضافه شده در جداگانه پیام مستقیم گفتن و فعال سازمان که نظرات برگزار شد ،

طولانی نیست پس از او ناخوشایند و غیر حساس خصوصی نظرات به گدسدن ظاهر در رسانه های اجتماعی دنیس نشان داد ندامت برای اقدامات او و عذرخواهی در توییتر.

“من می خواهم به اذعان کرد که با استفاده از یک میمون شکلک در متن من حمله شد و از ته قلب من صمیمانه عذرخواهی می کنیم به هر کسی و هر کس من صدمه دیده است,” او نوشت: روز دوشنبه بعد از ظهر. “اگر چه زمینه ای بود و نه قصد من وجود ندارد اگر ands یا buts” که ببخشید … من نمی دهد آن فکر و آن بود و اشتباه است. من می دانم که من هستم نه آن شخص. من می دانم و بهتر انجام خواهد داد.”

در اوایل این سال دنیس اب و هوای دیگری اختلاف زمانی که طرفداران متقاعد شدند که او دیگر هوشیار پس او 2016 اقامت در بازتوانی سوء مسائل.

“من مجاز به حس شوخ طبعی شما را بدون مردم فکر من بالا؟!” او بازگشت اخراج در رسانه های اجتماعی در ماه مارس است. “اجازه دهید من liveeee.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de