کوبه برایانت مقصر سقوط هلیکوپتر همراه با بقیه مسافران

اسناد جدید ادعا کوبه جی جی برایانت و شش مسافر دیگر در اشتباه بودند برای سقوط

اواخر افسانه بسکتبال کوبه برایانت و دیگر مسافران که با درگذشت او را در fatal helicopter crash اوایل سال جاری شده اند مقصر حادثه.

هلی کوپتر را خلبان Ara Zobayan برادر به عنوان به خوبی به عنوان نماینده برگ Zobayan ادعا کرده در اسناد دادگاه که ورزشکار دختر و شش مسافر دیگر در اشتباه بودند برای سقوط.

برگ شده بود در پاسخ به برایانت بیوه ونسا عمدی شکایت ثبت شده توسط او در فوریه 24.

دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط michael malarkey ادعای “هر گونه آسیب یا خسارت به شاکیان و/یا خود مرحوم شد به طور مستقیم ناشی از در کامل یا در بخشی از سهل انگاری و یا خطا از شاکیان و/یا خود مرحوم از جمله دانستن خود و داوطلبانه برخورد با خطرات و که این سهل انگاری یک عامل اساسی در ایجاد خود ادعا خسارت برای این که پاسخ دادن به متهم خرس هیچ مسئولیت.”

جدای از آن, برگ نیز جذاب برای یک محاکمه با حضور هیئت منصفه در حالی که مثال مرحوم بازیکن NBA سه بازمانده دختران – ناتالی, 17, Bianka سه و 10 ماه کاپری – به عنوان شاکیان.

برایانت بیوه تا به حال ثبت عمدی کت و شلوار در ماه فوریه در برابر جزیره Express – شرکت هلیکوپتر – به عنوان به خوبی به عنوان خلبان.

او ادعا کرد که “به دنبال جبران و خسارت تنبیهی ناشی از سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا و یا در مورد تاریخ 26 ژانویه 2020 که منجر به مرگ و میر کوبه برایانت و GB جزئی.”

در ژانویه 26, پدر و دختر بودند و رفت و آمد با هفت نفر دیگر به Thousand Oaks, CA برای جوانان بسکتبال بازی در برایانت Mamba آکادمی زمانی که هلی کوپتر سقوط کرد به یک کوه در 10:00am می باشد و به آتش کشیده شد, کشته شدن همه مسافران است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>