‘گوش دادن به قلب شما’, ارتباط جنسی, بازی Vegas — که از آن ساخته شده به فینال?

مخلوط کردن عشق و موسیقی است و هیچ شوخی است. کارشناسی ارائه: گوش دادن به قلب شما قرار داده و آن چهار زوج به آزمون در طول چهار شنبه, مارس 11 قسمت برای تعیین این که چه کسی آن را به آخر.

کریس هریسون اعلام کرد که رودی و مت, کریس و Bri, جیمی و ترورو Natascha و رایان خواهد بود رفتن به لاس وگاس در اتوبوس تور خود را برای اجراهای بعدی. چند duos با استفاده از سفر در زمان به جعل و نزدیک اتصالات در حالی که مات و رودی موانع. او نمی داند آنچه که او فکر بود و او مردد به اجازه خود را برای سقوط او از آنجا که از در و دیوار او از روابط گذشته.

به عنوان سه زوج دیگر وارد وگاس آنها متوجه مت و رودی بودند هنوز وجود دارد. در عوض stragglers متوقف در یک هتل در کالیفرنیا به احساس کردن وضعیت خود را اما آنها در نهایت از آن ساخته شده به نوادا برای پیوستن به جفت دیگر — با کمی وضوح.

هر دو تا به حال یک تاریخ با کریس و Bri لگد زدن به چیزهایی که با serenading تازه ازدواج کرده در کمی وایت چپل nuptials. دو قوی تر از همیشه به نظر می رسید به عنوان آنها در مورد احتمال نامزدی.

جیمی و ترور به سهم خود بازی هاکی روی یخ هم پس از آن او به او گفت که او در زمان L-word بسیار جدی است. اما جیمی می دانستم که او در حال سقوط در عشق با ترور بنابراین او را به او گفت و او متقابلا. او حتی اشک چشم او به عنوان مشترک چگونه افتخار او از او.

رودی و مت نیست که همان موفقیت خود را در تاریخ در یک کرک کنسرت. او به او گفت که او در حال سقوط بود و در بازگشت او او را برای های او حقیقت است. او مطمئن بود اگر او در آنجا با او نشده است و نمی خواهید به عجله همه چیز. رودی هجوم خاموش در اشک او به عنوان بمب اگر او حتی او را دوست داشت اما او بعدا اعلام کرد که او را برای مبارزه با مت.

Natascha و رایان بودند در همان صفحه تصدیق کرد که آنها یکدیگر را دوست داشت و برای آنها که بودند و نمی خواهم به فشار عاشقانه خود را. قبل از صمیمی صحبت کردن با آنها نیز لذت بردم فوق العاده همه چیز با تجهیزات ساخت و ساز در طول تفرج خود را.

بعد در قسمت Arie Luyendyk جونیور, لورن, Burnham, اشلی سیمپسون, Evan Ross و پت موناهان انتخاب سه زوج برای حرکت به جلو به آخر در نشویل.

اسکرول برای پیدا کردن که خانه فرستاده شد و چگونه قضات دارای عملکرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>