الیور استارک شکسته شدن ‘9-1-1’ آخر باک ‘بسته شدن درب’ در ابی

تا دفعه بعد. 9-1-1 به پایان رسید در دوشنبه, مه 11 اما بدون خیلی دلخراش مراسم بین باک (الیور Stark) و ابی (Connie Britton).

در فصل آخر باک به خطر انداخته و زندگی خود را به منظور صرفه جویی ابی را نامزد و نجات دیگر قربانی بی گناه (با بازی Rumer Willis). در نهایت او موفق شد در صرفه جویی در آنها را هر دو — اما هنوز هم هیجان زده با Abby. هنگامی که این دو ملاقات به بحث در مورد همه چیز او از او تشکر و عذرخواهی برای او پیدا کردن او مشغول بود که در راه است.

911 Finale Abby and Buck Reunion
(L-R) الیور استارک و مهمان ستاره Connie Britton در “what’s Next” فصل آخر قسمت از ‘9-1-1.’ جک زمان/فاکس

او سپس نام او را برای عذرخواهی است که, اما نه برای ترک او را حلق آویز اجازه می دهد او را به فکر می کنم وجود دارد هنوز هم یک احتمال است که آنها می توانند به عقب با هم. او توضیح داد که با او در لس آنجلس او می ترسید او می خواهم عقب نشینی به زندگی خود را از مراقبت از دیگران به جای انجام آنچه او واقعا می خواستم.

زیر قسمت استارک باز به Us Weekly منحصرا در مورد بسته شدن و چه در آینده برای جفتک انداختن.

ما: من فکر می کنم آن را ایمن می گویند اما این پایان از ابی و جفتک انداختن مناسب است ؟
الیور Stark: بله کاملا. من فکر می کنم این است که بسته شدن این درب که نوع لازم است. حتی اگر او نبود آگاهانه در تفکر او که بسیار او هنوز هم وجود دارد لگد زدن در اطراف در پشت ذهن خود را. بنابراین من فکر می کنم این است که در نهایت در این زمان که در آن او می تواند به نوبه خود پشت خود را بر که و امیدوارم راه رفتن را به چیزی جدید. ما شاهد باک میدوی را از طریق فصل دوم, نوشتن, خود برگردد. ما نمی دانیم که اگر ما تا به حال شنیده ام از او. بنابراین این نوع چپ در این برزخ. او است رفتن به دوباره هفته آینده ؟ من نمی دانم ؟ من باید حرکت به چیزی جدید است ؟ و این واقعا سخت است برای کسی به در می شود, درست است ؟ بنابراین من فکر می کنم در نهایت او به آنچه که او نیاز به خارج شدن از این وضعیت.

ما: پس او دوستیابی فصل آینده?
سیستم عامل: احتمالا. من فکر می کنم, آن را قطعا یک جنبه از زندگی خود را که ما دیده ایم هر شخصیت دیگر شیب به, آیا آن را با جدید خود را یا با خود همسران یا هر چیز دیگری. پس باک نوع از تنها کسی که از ابی, ما واقعا تا به حال چیزی ندیده بتن و توسعه. من فکر می کنم این یک جنبه است که قطعا جالب خواهد بود به بازی ،

ما: ما هرگز تو را دیدم Rumer Willis پس از حادثه. او خواهد بود ؟
OS: من هیچ دانشی در این وضعیت به صداقت. من حتی هرگز واقعا فکر می کردم که. اما من فرض کنید که نوع از چیزی که نشان می دهد می تواند انجام دهد و در گذشته انجام داده است. بنابراین با Allie (Tiffany Dupont) شخصیت ما او را نجات داد و او آمد. پس احتمالا من نمی دانم اگر او را برای آن. شاید!

Oliver Stark and Ryan Guzman in 9-1-1 What to Watch This Week While Social Distancing
جک زمان/فاکس

ما: باک شگفت انگیز است با ادی پسر بنابراین من فرض کنید او می تواند به خوبی عمو ؟
OS: من فقط می توانید تصور کنید همین. و من به شما بگویم, این خنده دار است زیرا در آن زمان من در حالی که. من می دانستم که آنها باردار می شود و همه من در مورد این بود که چگونه تاثیر می گذارد که شخصیت خود را. و سپس من گفتم: “صبر کنید.” من تا به حال این لحظه تحقق “که به معنی من هستم رفتن به دایی. که خیلی سرد است.” من فکر می کنم من به همان اندازه به عنوان هیجان زده به عنوان من تصور باک خواهد شد در مورد وضعیت!

ما: ما باید به بحث در مورد باک و ادی (رایان گازمن) پیوند به این دلیل که طرفداران آن را دوست دارم. آیا آن را به شما تعجب که چگونه مردم هستند بنابراین سرمایه گذاری?
سیستم عامل: آره. آن را شدید گاهی اوقات. من فکر می کنم این واقعا نشانه خوبی برای نشان می دهد هر چند که مردم بسیار پرشور و بنابراین سرمایه گذاری در این شخصیت و این روابط و آنچه آنها را ببینید. بدیهی است که برخی از مردم به عنوان قاره و برخی از افراد دیده می شود برخی بیشتر از آن که آنها می تواند مربوط به. من خوشحالم که مردم قادر به دیدن بخشی از خودش همیشه در نشان می دهد … این را نیز انعکاس روابط است که ما offscreen. ما واقعا تنگ گره ، به طوری که نوع شیمی بین بازیگران می آید بسیار آسان به دلیل آن را در حال حاضر وجود دارد. آن را در حال حاضر موجود.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>