اپرا وینفری می پردازد ادای احترام به Ahmaud Arbery با راه رفتن 2.26 مایل

اپرا وینفری پا همراه با شریک زندگی خود را در بزرگداشت Ahmaud Arbery

Media mogul اپرا وینفری پیوست فهرست ستارههای بالا بردن صدای خود را برای Ahmaud Arbery که به ضرب گلوله کشته شد در گرجستان در حالی که در تنه زدن.

66 سال اجرایی پا همراه با شریک زندگی خود را Stedman گراهام و دو نفر دیگر با راه رفتن 2.23 مایل بزرگداشت مرگ 25 ساله Arbery.

“امروز می میرم Ahmaud Arbery 26 تولد. اما او در اینجا به جشن می گیرند چرا که او بی به ضرب گلوله کشته شد انجام کاری به زندگی خود را سالم تر و قوی تر” او زیر نویس این ویدئو از راه رفتن بر روی Instagram.

“او رفت و برای تنه زدن در حالی که سیاه و سفید است. من تعجب می کنم که آنچه که او فکر می در آن آخرین ثانیه از زندگی خود را ؟ غیر قابل تصور برای رفتن برای اجرا در سال 2020 و در نهایت مرده به دلیل رنگ پوست خود را,” او اضافه شده است.

او بیشتر نشان داد که او تا به حال شده است در تماس با Arbery را که “احساس بهتر” پس از دو مرد سفید که گفته شات از او گرفته شد به بازداشت دو ماه پس از مرگ او در فوریه 23.

“اما آنها تنها به این خاطر دستگیر ما شاهد تصویری. امروز مردم در همه جا راه می رفت 2.23 مایل به نام Ahmaud و عدالت است. ما 2.26 به افتخار او 26th, تولد,” او گفت: با استفاده از هشتگ #IRunWithMaud.

وینفری شنیده می شود گفت: در این ویدئو: “به عنوان یک خانواده ما راه می رفت و به نام عدالت و به نام روز تولد خود را, و ما در حال ارسال نعمت به خانواده اش.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>