لهستان به اعلام انتخابات جدید تاریخ در عرض دو هفته

فایل عکس: کاخ ریاست جمهوری که در تصویر در ورشو

ورشو (العالم) – رئیس لهستان کمیسیون انتخابات گفت که مجلس تا به حال 14 روز به اعلام تاریخ جدید انتخابات ریاست جمهوری در محل یکشنبه رای که در حالی که هرگز رسما لغو نمی گیرد با توجه به کوروناویروس.

در این بیانیه به نظر می رسد برای رسم یک خط در زیر یک بحث پر سر و صدا در هفته های اخیر بیش از زمانی که رای گیری باید برگزار شود که کاشته بخش در حکم داد و باعث مخالفت از دولت را متهم به غفلت از بهداشت عمومی.

ملی قانون و عدالت (PiS) دولت اصرار داشتند انتخابات را به عنوان برنامه ریزی شده بود اما مجبور به اعتراف در هفته گذشته که آن را نمی تواند سازماندهی آن در طول بیماری همه گیر.

“در … انتخابات برنامه ریزی شده برای مارس 10 سال 2020 وجود نداشت و امکان رای دادن به نامزدها” کمیسیون انتخابات در بیانیه ای گفت.

رئیس آن Sylwester Marciniak گفت: خصوصی پخش TVN24 که او در انتظار یک انتخابات جدید برگزار می شود ظرف مدت 60 روز از مجلس بلندگو اعلام تاریخ جدید. که به معنی یک رای خواهد بود برگزار می شود در اواخر ماه ژوئیه در آخرین.

در روز شنبه و گمان بود و زیاد در رسانه های لهستانی که PiS خواهد دنبال به را فشار دهید به جلو با یک رای در مارس 23, تبدیل پشت خود را در توافق با تاریخ و شریک ائتلافی توافق که تا به حال به نام برای رای گیری به تاخیر می افتد برای یک مقدار قابل توجهی از زمان.

رئیس جمهور کنونی آندره Duda یک PiS متحد است و جلوتر در نظر سنجی اما حزب شده بود نگران آن است که اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر می تواند صدمه دیده است محبوبیت خود و آسیب شانس خود را از انتخاب مجدد اگر رای به تعویق افتاد.

یکشنبه, لهستان گزارش داده بود 15,996 موارد coronavirus و 800 مرگ و میر.

(این داستان شده است refiled برای رفع خطای تایپی در بند 4 به 2020 از سال 2010)

(گزارش شده توسط آلن Charlish و آنا Wlodarczak-Semczuk; ویرایش توسط Pravin کاراکتر و پیتر کونای)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>