پرنس هری, نشاط بخشی, پیام برای ‘باور نکردنی جوانان در انگلستان

شاهزاده هری harked به زمان او شنیده ام داستان از قدرت اراده’

شاهزاده هری شده است و با داشتن یکی از پرکار هفته با حضور مکرر خود تعجب پیام تصویری در مورد این رقابت ها در روز شنبه.

دوک ساسکس کاهش یافته است یکی دیگر از شگفتی خود را برای هنردوستان به عنوان او راه اندازی یک جریان زندگی می کنند از سال گذشته خارج نشده و جوانان مناطق جوایز.

انگلیسی, موسسه خیریه است که با هدف دسترسی به اجتماعی مراکز به جوانان نامطلوب مناطق در انگلستان تا به حال حمایت از هری پس از یک در حالی که در حال حاضر. حتی در سال گذشته در نوامبر 17, شاهزاده ملاقات جوانان منطقه کاربران و ارائه آنها را با خارج نشده و سلامت و تندرستی جایزه.

در این پیام ویدئویی هری harked به زمان او شنیده ام “داستان قدرت از عزم انعطاف پذیری اما در نهایت شجاعت” در سال گذشته جوایز. “کلاه ها را به هر یک از شما برای زنده ماندن بلکه برای پر رونق است.”

“این داستان و این چالش ها این چالش روزانه است که شما می آیند تا در برابر باور نکردنی و بسیاری از مردم هرگز درک” او گفت:, و اضافه کرد: “اما شما باید قدرت به جلو را از طریق و شما باید حمایت خارج نشده و جامعه خارج نشده و خانواده برای کمک به شما از طریق این فرایند است.”

“من فقط می توانید تصور کنید که شش ماه ساخته شده است آن را حتی بیشتر به چالش کشیدن. این نیز بگذرد و قبل از شما آن را بدانید شما را به عقب با هم دوباره. احتمالا در جوانان منطقه شما می دانید در حال اجرا در اطراف با داشتن بهترین زمان تا کنون,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de