Scheana Shay ‘دوست’ جیر تماس برای ‘پمپ قوانین’ ویرایشگر به تنزل مقام

Scheana Shay رفته سکوت میان درام با Vanderpump قوانین ویرایشگر Bri Dellinger, اما SURver رسانه های اجتماعی فعالیت برای خود صحبت می کند.

35 سال از تلویزیون واقعیت شخصیت “دوست” یک سری از توییت از حمایت طرفداران پس از Dellinger بستری او تلاش می کند شرمسار Scheana در سری براوو بر روی هدف است.

“یک کینه جو که بیتوجه بیش از یک موجود دوستی است نه کسی که شما می خواهم می خواهم به دوستان با حال! Ugh! من امیدوارم که Bri می شود تنزل مقام! #JusticeForScheana” یک صدای جیر جیر “دوست” توسط Scheana می خواند.

Scheana Shay Approves Justice for Scheana Campaign After Editor Drama
Scheana Shay در این فیلم فیلمی فانتزی جزیره’ در 11 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ، استوارت کوک/شاتر

دوم جیر متحده “تیم @scheana راه سردبیران در حال درمان او است راست, سطل زباله. او سزاوار بهتر است.”

“LMAO تصور کنید که در حال ویرایش یک نمایش با Jax تیلور کتی Maloney, تام شوارتز Stassi ، و غیره. به عنوان بازیگران و شما انتخاب می کنید SCHEANA به یکی شرمسار” یک سوم جیر می خواند. “این S T I N K S. #PumpRules.”

Scheana عناوین ساخته شده در چهار شنبه, مارس 11 بعد از Dellinger صحبت از دوستی و یا عدم آن با براوو بازیگران در ظاهر در “طرح پیچ خورده پادکست با ساناز Marley.”

“اگر Scheana می دانستم که چه خوب بود برای او می خواهم دوست من چون بازی های مورد علاقه من است و پیدا کردن همه چیز شرم آور است که Scheana می کند و قرار دادن همه آنها را در” سردبیر گفت: در آنجا-حذف شده قسمت پادکست. “[ویراستاران] شوخی که Scheana به خاطرات خواهد بود مرگ با یک میلیون Embarrassments.”

“خوب به عنوان طلا” songstress ابراز نگرانی خود را در مورد تجسم خود را در Vanderpump قوانین در گذشته است.

“من خوشحال هستم با خط داستان و یا هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید چرا که این درصد بسیار کمی از زندگی من است که شما از دیدن” Scheana گفت: کانادا خروجی اخبار جهانی در ماه مارس است. “بله, من می تواند آزار دهنده و بله, من می تواند بیش از حد لاسی. بسیاری از زنان دیگر در نشان می دهد می خواهم که بیش از حد, اما شما در حال دیدن آن نیست. شما در حال دیدن افراد دیگر مشاغل و زندگی در خارج از رستوران اما شما نمی بینید من است.”

Dellinger اما مخالف.

“من احساس می کنم مثل او فقط حافظه کوتاه مدت از آنجا که ما نشان داده ایم بسیاری از داستان او” او گفت: در این پادکست. “من درک می کنم که چرا او تلخ در برخی از راه. شما می دانید که ما با او, اما او خیلی خنده دار است.”

Vanderpump قوانین پخش براوو در سه شنبه 9 p. m. ET. ما هفتگی رسیده به براوو برای نظر.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>