برخی از قطار هند به رول دوباره با وجود افزایش COVID-19 موارد

AFP/فایل

دهلی نو: عظیم هند شبکه راه آهن بود و سنگ زنی بازگشت به زندگی سه شنبه به عنوان تدریجی بلند کردن اجسام از بزرگترین coronavirus مستند جمع آوری سرعت حتی به عنوان موارد جدید رسید.

این کشور 1.3 میلیارد تحمیل سخت shutdown در اواخر ماه مارس که نارندرا نخست وزیر دولت اعتبار است با نگه داشتن موارد به متوسط 70,000 با حدود 2000 نفر مرگ و میر.

اما این مستند که وارد آن 50 روز یکشنبه و دوشنبه است torpedoed اقتصاد, ربودن معیشت دهها میلیون نفر از مردم و ضربه زدن به فقیر سخت ترین.

کل صنایع ویران شده اند و با وجود ترس از کمبود مواد غذایی در حالی که ممنوعیت پرواز ترک کرده و صدها هزار نفر از سرخپوستان رشته در خارج از کشور.

محدودیت شده است به طور پیوسته کاسته اما به خصوص در مناطق روستایی و برخی از قطار هند در یک شبکه است که به طور معمول حامل بیش از 20 میلیون مسافر در روز برنامه ریزی شده بود به سر در روز سه شنبه.

بیش از 54 ، 000 بلیط اولیه 30 خدمات فروخته شده آنلاین در عرض سه ساعت در روز دوشنبه گزارش گفت:. اولین قطار به ترک دهلی نو در 4:00 ب. ظ (1030 به وقت تهران) و به دنبال آن از کلکته بنگلور و بمبئی.

دولت است و نه مجموعه ای از برنامه برای زمانی که خدمات بیشتر خواهد شد.

وجود دارد محدود خدمات ویژه گذاشته پس از مستند تحمیل شد به خانه کشتی برخی از میلیون ها فقیر و کارگران مهاجر چپ بیکاری و بی بضاعت با خاموش کردن.

بسیاری از مردم مجبور به راه رفتن صدها مایل (کیلومتر) به خانه.

مسافران برای روز سه شنبه عمدتا اینتر-خدمات شهرستان شد و گفت: برای رسیدن به ایستگاه 90 دقیقه قبل از خروج برای سلامت غربالگری و برای آوردن مواد غذایی خود را برای سفر.

آجی Dewani, یک عکاس رشته در Ghaziabad با یک بلیط برای Chattisgarh دولت گفت: او راه می رفت و به مدت چهار ساعت برای رسیدن به ایستگاه دهلی.

“من شده اند پرداخت می شود برای دو ماه و صاحبخانه من بود hassling ما برای اجاره,” او گفت: AFPحمل یک کوله پشتی و کشیدن یک چرخ چمدان.

Usha یک کارگر از, Madhya Pradesh, دولت, گفت که او و شوهر و دو فرزند خود را راه می رفت و به مدت دو روز به رسیدن به ایستگاه تنها به اعراض از آنجا که آنها تا به حال هیچ بلیط.

“ما در اینجا آمد به ایستگاه راه آهن به ما گفته شد که قطار شروع به کار خواهد کرد از آوریل 12,” او گفت: AFP.

“ما به کجا می رویم در حال حاضر ؟ ما هیچ پول برای خرید چیزی برای خوردن.”

موارد افزایش

تعدادی از موارد است که هنوز هم در حال افزایش در هند با بیش از 3,600 عفونت های جدید ثبت شده در روز دوشنبه — فقط زیر یکشنبه ثبت بیش از 4000.

شهرهای بزرگ از جمله دهلی نو احمدآباد و بمبئی —صفحه اصلی به Dharavi زاغه منطقه شده و با بدترین آمار جدید افزایش و متخصصان سلامت می گویند عفونت ممکن است تنها در اوج خود در ماه ژوئن یا جولای.

ایالت ماهاراشترا به بمبئی گزارش بیش از 1 ، 000 مورد جدید برای ششمین مستقیم بعد در حالی که جنوب ایالت تامیل نادو با چنای به عنوان سرمایه خود را ثبت یک رکورد پرش.

کارشناسان می گویند هند شده است تست به اندازه کافی از جمعیت آن است و آماده می شود برای افزایش موارد است.

“من مطمئن هستم که این دولت است که تصمیم گیری بر اساس داده ها. وجود دارد هیچ چیز در مالکیت عمومی است که به ما می دهد اعتماد به نفس” گفت: شهيد Jameel که سر ولکام تراست/DBT هند داد.

“اما از سوی دیگر اگر ما همین حالا شروع به باز شدن بیشتر مردم از گرسنگی می میرند از COVID,” Jameel گفت: AFP.

روز دوشنبه مودی ویدیو کنفرانس با وزرای ارشد دولت به بحث بیشتر تسهیلات از مستند زمانی که آن را به پایان می رسد در مارس 17. او برای رسیدگی به این کشور در 1430 به وقت تهران در روز سه شنبه.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>