‘جنوبی جذابیت’ فصل 7: آنچه ما می دانیم

جزر و مد در حال تغییر است در چارلستون. Cameran Eubanks ممکن است برای جذابیت جنوبی فصل 7, اما نشان می دهد باید در.

جذابیت جنوبی است که برای اولین بار در سال 2014 برای اولین بار ساخته شده بازیگران تغییرات در پایان فصل 1. در حالی که کاترین Dennis شد به روز رسانی به صورت تمام وقت وضعیت جینا پادشاه در سمت چپ نشان می دهد در دسترس نباشد. اصلی بازیگران نیز شامل Cameran, Whitney Sudler-Smith, Shep, گل رز, Thomas Ravenel و کریگ کونوور.

“من کمی شگفت زده کرد. من نمیفهمد [جینا] خواهد آمد اما او نبود” Cameran گفت: براوو در مارس 2019. “من هرگز واقعا درک آنچه جینا می کند در وهله اول, بنابراین من نمی دانم اما او همیشه باعث می شود آن اتفاق می افتد. و او همیشه در سفر به برخی از مکان های افسانه در یک هواپیمای جت خصوصی است. او یک راه کولر زندگی از من, که برای اطمینان حاصل کنید.”

بعد فصل, واقعیت نشان می دهد اضافه شده Naomie Olindo آستن کرول و چلسی Meissner. در حالی که Landon Clements همچنین آمد و رفت, بزرگترین shakeup به تاریخ بود که توماس اخراج شد و پس از او بازداشت شد و التماس کرد گناه را به حمله به اتهامات در سال 2018 است. سابق سیاستمدار بود و یک بخش مرکزی نشان می دهد برای پنج فصل است.

ماه قبل از او اعلام خروج Cameran ضمنی که او را برای فصل هفتم در مصاحبه با Us Weekly.

“این آجیل است. آن را واقعا سرگرم کننده و جالب برای تماشای همه رشد در راه های مختلف,” او گفت: ما در BravoCon در نوامبر سال 2019. “فصل 7 در حال رفتن به بسیار بالا در باز کردن فصل نظر شما را ببینید که برخی از مردم را ساخته اند برخی از گام های بزرگ در رشد و برخی از آنها باقی ماند همان. متاسفانه.”

او همچنین به طعنه در آن زمان که او شوهر, Jason Wimberly, تر بود باز به آینده نشان می دهد. Cameran ازدواج قبلا حذف شده از این سری است.

“جیسون بود که در آخرین قسمت آن را به خوبی رفت. جیسون خجالتی و خصوصی, بنابراین من فکر می کنم که نوع کمی معرفی,” او گفت: ما در زمان. “من فکر می کنم شما ممکن است او را دوباره ببینم حالا که او راحت تر است.”

حرکت را از طریق برای همه چیز ما در مورد وضعیت براوو نشان می دهد:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de