‘صدای شیپور مرگ, ساعت شمارش پیشگیری ما coronavirus مرگ و میر

این “تهمت Death Clock” کنه بر فرض که 60 درصد از COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده مانع شده اند می تواند در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل کرده و یک هفته قبل از آن خالق Eugene Jarecki گفت. عکس: AFP

به تازگی ساخته بیلبورد در نیویورک در میدان تایمز نشان می دهد که تعدادی از ما coronavirus مرگ و میر است که خالق خود را می گوید می تواند اجتناب شده است اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عمل کرده بود هر چه زودتر — و آن را به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن Death Clock.”

ایجاد شده توسط فیلمساز Eugene Jarecki به “ساعت” نصب شده بر روی سقف یک بار مربع ساختمان خالی با توجه به همه گیر. همانطور که از روز دوشنبه شمارنده نشان داد بیش از 48000 مرگ و میر از مجموع بیش از 80 ، 000 تا کنون بالاترین شمارش در جهان است.

از “ساعت” کنه بر فرض که 60 درصد از COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده می تواند مانع شده است تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجرا اجباری اجتماعی فاصله و تعطیلی مدارس و فقط یک هفته قبل از آن در مارس 9 به جای مارس 16, Jarecki توضیح داد در یک پست در رسانه است.

نیویورک-بر اساس فیلمساز است که دو بار برنده جایزه در جشنواره فیلم ساندنس توضیح داد که 60 درصد بود و یک تخمین محافظه کارانه محاسبه شده توسط متخصصان سخنان ساخته شده در اواسط ماه مارس توسط ما منجر به بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci.

Fauci که به این اعتماد از دولت ویروس در پاسخ گفته بود که اگر “شما تا به حال شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد.”

“زندگی در حال حاضر بی ارزش از دست تقاضا ما به دنبال بیشتر مسئول بحران رهبری” Jarecki نوشت: در متوسط خود را ارسال.

“فقط به عنوان نام سربازان افتاده هستند اچ در یادبود به ما یادآوری از هزینه جنگ کمیت زندگی از دست رفته به رئیس جمهور با تاخیر coronavirus پاسخ خواهد خدمت حیاتی تابع های عمومی.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>