مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد محتاط رویکرد برجسته بایدن مدعی

فایل – در این ترکیب فایل, عکس, معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن صحبت می کند در ویلمینگتون دلم., در روز 12 مارس سال 2020 چپ و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در کاخ سفید در واشنگتن در روز 5 آوریل سال 2020 است. (AP Photo فایل)

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت دارای او آتش پرتاب اتهامات درست و نادرست است.

اما وقتی که می آید به تجاوز جنسی به اتهام وارد بر علیه جو بایدن را دموکراتیک رقیب رئیس جمهور شده است غیر منتظره ای ساکت.

تهمت نمی علنا این موضوع تا آوریل 30, بیش از یک ماه پس از سابق سنا کارمند تارا Reade ادعا در یک پادکست که بایدن sexually assaulted او را در کاپیتول هیل زیرزمین در سال 1993. بایدن به شدت رد این اتهام گفت: آن را هرگز اتفاق افتاده است.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت در مورد اتهام او شده است ولرم.

“من نمی دانم هر چیزی در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن اول گفت: در پاسخ به سوال خبرنگار. “من فکر می کنم او باید پاسخ دهند. شما می دانم … می تواند اتهامات نادرست است. من می دانم همه چیز در مورد اتهامات نادرست است. من به دروغ متهم شده اند که چندین بار. و چنین چیزی وجود دارد.”

او ارائه شده همان خط در روز جمعه طی مصاحبه ای با تلویزیون “فاکس و دوستان”.

“نگاه او به مبارزه با آن نبرد. من تا به حال جنگ هم که در آن من تا به حال اتهامات نادرست بسیاری از بار,” او گفت:. “من تا به حال بسیاری از اتهامات نادرست ساخته شده من می توانم به شما بگویم که. بسیاری از. و شاید این یک اتهام دروغین. من امیدوارم که آن است که به خاطر او.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات برجسته پیچیده حساب دیفرانسیل و انتگرال چهره او را به عنوان او تلاش می کند برای تسلیحاتی یک رقیب بالقوه آسیب پذیری زمانی که او خود متهم شده است از حمله و ناخواسته لمس کردن یک لیست طولانی از زنان — اتهامات او هم رد می کند.

در حالی که تهمت هرگز خجالتی در مورد استفاده از نقاط ضعف خود به عنوان مهمات — یک “من لاستیک شما چسب” استراتژی او در سال 2016 به تلاش برای بی پرده حملات علیه او — نوامبر مسابقه بین بایدن و تهمت اولین انتخابات ریاست جمهوری پس از سپیده دم از #MeToo عصر. جنبش موجب شده است زنان متعدد به جلو آمده و با اتهام تجاوز جنسی از جمله در برابر مردان برجسته در سیاست و سرگرمی و سایر صنایع.

مغلوب ساختن پیشی جستن است پله تا حملات خود را در بایدن در جبهه های دیگر به ویژه تلاش برای به تصویر کشیدن او را به عنوان نرم افزاری در چین است. اما در مقاومت در برابر اصرار به تصرف در Reade را به اتهام تهمت است تصدیق اتصال او را با زنان که می تواند کمک به تصمیم گیری در این انتخابات است.

و برخی از حامیان می گویند مسئله بزرگتر از رفتن به سقوط خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس و سقوط اقتصادی.

“جزئیات Reade اتهام ثانویه هستند” گفت: Jason Miller, که در خدمت به عنوان مدیر ارتباطات برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و استدلال کرد که این اتهامات کمتر آسیب رساندن به بایدن از دیگر نقاط ضعف این قسمت در معرض.

“این فقط به یاد مردم که بایدن بوده است در دفتر” برای بیش از 40 سال میلر گفت. “آن را به یاد مردم که او بخشی از آن سیاسی دائمی کلاس.”

آن یک داستان متفاوت در طول بسته شدن ماه از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 علیه هیلاری کلینتون, وقتی که تهمت بارها و بارها با استناد اتهامات علیه او رئیس جمهور سابق بیل کلینتون.

پس از انتشار این “Access Hollywood” نوار که در آن تهمت bragged در مورد استفاده از شهرت او به حمله جنسی به زنان تهمت راه اندازی یک scorched-earth علیه هیلاری کلینتون که شامل دعوت از شوهرش شاکیان به دومین مناظره ریاست جمهوری. مبارزات انتخاباتی خود سازماندهی یک کنفرانس خبری شامل چهار نفر از بیل کلینتون شاکیان در تلاش برای پرتاب هیلاری کلینتون کردن بازی.

چهار سال بعد چشم انداز متفاوت است. در پی #MeToo جنبش تهمت و مبارزات انتخاباتی خود را به جای تمرکز بسیار از پاسخ خود به برت Kavanaugh دادگاه عالی عدالت که نامزدی نزدیک بود از خط خارج با اتهامات سوء رفتار جنسی.

“این فوق العاده ، او به دروغ متهم شده است. آنچه اتفاق افتاده است با او مطلق ننگ برای کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Kavanaugh او در روز اول صحبت در مورد Reade.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیز برجسته اظهارات دموکرات ها در طول Kavanaugh قسمت سعی کنید برای به تصویر کشیدن آنها را به عنوان یک استاندارد دوگانه می آید که شاکیان آنها بر این باورند.

“در طول عدالت Kavanaugh را در جلسات بایدن روشن ساخته است که همه زنان باید معتقد بودند زمانی که آنها می آیند به جلو با اتهامات تجاوز جنسی” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی ارین پررین در بیانیه ای گفت. “در یک تغییر چشمگیر بایدن در حال حاضر می گوید:” باور زنان نیست و در واقع به معنای ” باور زنان است.'”

این یک پیام مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تقویت کننده برای هواداران است.

“جو بایدن و لذا به اعتقاد او باید برگزار شود به استاندارد های مختلف از یکی از آنها برای برت Kavanaugh. اجازه دهید آنها را نگه دارید پاسخگو” خواندن یک متن ارسال شده به هواداران است.

برای آن بخشی که بایدن کمپین گاهی اوقات تلاش برای پاسخ به Reade نماید. آن را در ابتدا منتشر شد یک بیانیه نوشته شده است انکار اتهام در حالی که این استدلال که زنان باید حق رو به جلو آمده با داستان های خود را که باید بررسی توسط رسانه ها.

بایدن خودش نمی علنی رسیدگی به اتهام تا زمانی که ممکن است 1 مصاحبه در MSNBC که او در آن به صراحت رد Reade بدخشان. او تکرار شده است که انکار پس از آن در رسانه ها حضور هفته گذشته است.

اما هفته نسبی سکوت وادار بسیار wringing دست دموکراتیک در میان فعالان که نگران بایدن بود که اجازه دادند پیشی مبارزات انتخاباتی خود. زن رای دهندگان باقی می ماند یک کلید رای گیری در پارلمان برای حزب دموکرات و برخی ابراز نگرانی کرد که این اتهام می تواند به طور قابل توجهی تضعیف بایدن حمایت در میان زنان به خصوص زنان جوان است.

بایدن در تلاش است به حرکت تمرکز به سیاست و تهمت را از دست داده و همه گیر را خرید اینترنتی. در یک جمعه سخنرانی با تمرکز بر اقتصاد, بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “کاملا شکست خورده به آماده شدن برای این بیماری همه گیر و تاخیر در نظر گرفتن گام های لازم برای حفاظت از ملت ما است.”

سوال این است که آیا تهمت را ادامه خواهد داد به عقب نگه دارید به عنوان مبارزات انتخاباتی در تهران ، او گاهی اوقات نزدیک به دادن Reade اتهام اعتبار از جمله در یک مصاحبه پادکست این هفته با محافظه مفسر دن richard shaw.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: richard shaw که Reade اتهام شد “معتبر” و حتی به عنوان او گفت: این امر می تواند یک “چیز بزرگ” اگر بایدن به حال سوابق او می تواند با استفاده از “دور” از اتهام.

“اگر این درست نیست شما آن را انکار کند. من شده است در مجموع قربانی این مزخرف,” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسنده الکساندرا Jaffe در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de