مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی بیرون از کنفرانس مطبوعاتی پس از برخورد با خبرنگاران و عدم نشان چه جرم او را متهم اوباما از


رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک UFC در برگزاری یک رویداد: UFC

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی به پایان رسید یک کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus تست پس از testy ارز با یک خبرنگار زن آسیایی تبار که سوال چرا او توصیه او را به “از چین” در مورد جهانی مرگ و میر. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس به سمت چپ باغ گل رز.

این رویداد آغاز شد با اعلام این خبر که کاخ سفید اختصاص خواهد $11bn برای تقویت coronavirus تست در سراسر کشور با مقامات گفت: 9 میلیون آزمایش های جدید در دسترس خواهد بود در اواخر این ماه. کارکنان و بازدید کنندگان به کاخ سفید در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک — رئیس جمهور هنوز هم نمی پوشیدن.

رئیس جمهور نیز حاضر به روشن را چه جرم او معتقد است باراک اوباما متعهد شده است یک روز پس از پیشنهاد او مسئول “بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا تا کنون”. او روز یکشنبه با ارسال بیش از 100 توطئه فکر عکسها بر روی انواع تم ها با هدف قرار دادن بسیاری از سلف خود را به عنوان ما coronavirus تلفات گذشت 80,000.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز خشم خود را در “ObamaGate” پس از صوتی به بیرون درز شد که در آن 44 رئیس جمهور شنیده شد که بسیار مهم از “کاملا پر هرج و مرج فاجعه” دولت فدرال در پاسخ به Covid-19 و هشدار “حکومت قانون در معرض خطر است” بیش از این تصمیم به رها کردن پرونده علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین برای دروغ گفتن به اف بی آی است.

کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett است در عین حال اعتراف کرد که “ترسناک برای رفتن به محل کار” در 1600 خیابان پنسیلوانیا فقط در حال حاضر با توجه به این که دو تن از کارکنان دارای آزمایش مثبت برای بیماری تنفسی باعث معاون رئیس جمهور مایک پنس به خود منزوی کردن بیش از آخر هفته.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما زنده وبلاگ به بار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>