ویروس امید ما به عنوان کسانی که تحسین جهانی پیشرفت

عفونت نرخ در بسیاری از کشورها شروع به آهسته که اشاره شد با هفته از مستند پرداخت سود سهام. — AFP

ایالات متحده آمریکا وارد دومین روز متوالی کمتر از 900 coronavirus مرگ و میر به عنوان سازمان بهداشت جهانی مورد ستایش قرار داد جهانی در حال پیشرفت است اما هشدار داد از نیاز به “مراقبت شدید” در برابر موج دوم.

خوش بینی بود خو به طور فزاینده ای وخیم اقتصادی با فرانسه نشان دادن یک کاهش فعالیت در ماه گذشته و یک هشدار است که عمده ما هواپیمایی را به احتمال زیاد به دلیل این بیماری همه گیر به عنوان شغل ناپدید می شوند و کسب و کار رفتن به دیوار.

این ویروس در حال حاضر بیش از کشته 285,000 مردم با توجه به یک چوب خط حساب وارد شده توسط AFP. تعدادی از عفونت پیشی گرفته 4.1 میلیون نفر است.

عفونت نرخ در بسیاری از کشورها شروع به آهسته که اشاره شد با هفته از مستند پرداخت سود سهام.

“خبر خوب این است که شده است وجود دارد مقدار زیادی از موفقیت در کاهش ویروس و در نهایت صرفه جویی در زندگی” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی جلسه.

اما جهانی سلامت بدن هشدار داد موج دوم انتقال با شرایط اضطراری رئیس Michael Ryan تاسف است که برخی از دولت ها انتخاب شدند به “درایو را از طریق این کور” با ramping تا ظرفیت برای تست و ردیابی.

Swathes از ما باز کرده اند تا در روزهای اخیر با وجود هشدارهای که این ویروس به طور کامل تحت کنترل در جهان بدترین آمار کشور است.

وجود دارد برخی از واجد شرایط خبر خوب برای آمریکایی روز دوشنبه با چوب خط نشان 830 مرگ و میر در 24 ساعت — دومین روز متوالی کمتر از 900.

با این وجود بیش از 80 ، 000 مردم شناخته شده اند و از این بیماری پس از آن آمار آمریکا در سواحل.

درست انسانی هزینه می تواند بسیار بالاتر است.

در یک مطالعه مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: تعداد مرده در بدترین ضربه نیویورک می تواند حدود 30 درصد بیشتر از رسمی تلفات.

کاخ سفید ترس

این ویروس به نظر می رسد به دست آورده اند جای پایی در کاخ سفید بیش از آخر هفته دوم مورد تایید شده در بال غربی.

کارکنان وجود دارد گفت: دوشنبه آنها مجبور به پوشیدن ماسک در محل کار و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ممکن است محدود کردن تماس با معاون خود را پس از یک مشاور به معاون رئیس جمهور مایک پنس تست مثبت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به شدت به دنبال به راه اندازی مجدد اقتصاد پیش از انتخابات ماه نوامبر گفت: ما در ساخت “گام های فوق العاده ای” در ramping تا تست و تعدادی از عفونت ویروس است که “پایین آمدن بسیار به سرعت.”

او گفت: آن ضروری به این کشور بازگشایی شد.

“مردم می خواهند کشور ما باز” رئیس جمهور گفت:.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا بیماری های عفونی, متخصص, Anthony Fauci شد تنظیم برای هشدار دادن به سنا سهشنبه از “نیازی درد و رنج و مرگ” در صورتی که دوباره باز اتفاق می افتد بیش از حد به سرعت با توجه به نیویورک تایمز.

“ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور. این را نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی” گفت: این مقاله است.

در کالیفرنیا که حفظ بسیاری از محدودیت های توزیع با کشورهای دیگر تسلا صریح رئیس Elon Musk گفت: او را به سرپیچی از قوانین محلی و گیاه در عمل است.

“تسلا شروع مجدد تولید امروز در برابر آالمدا کانتی قوانین” مشک گفت: در یک صدای جیر جیر.

“من خواهد بود در خط با هر کس دیگری. اگر کسی دستگیر شده است سوال من است که تنها از آن من باشد.”

مشک به نام بی تابی — منعکس شده در ضد قفل تظاهرات در سراسر آمریکا می آید به عنوان آمار و ارقام جدید نشان داد که درد احساس بودن در سراسر جهان است.

در روز سه شنبه فرانسه گزارش داد 27 درصد سقوط در فعالیت های اقتصادی برای ماه آوریل در مقایسه با قبل از همه گیر پیش بینی.

ژاپنی, غول خودرو تویوتا گفت: این انتظار 79.5 درصد افت سالانه سود عملیاتی این سال مالی خواستار اثر ویروس “گسترده و قابل توجه و جدی است.”

صنعت روسای می گویند چشم انداز کسب و کار می تواند بسیار متفاوت در آینده است.

“این به احتمال زیاد” بوئینگ مدیر عامل دیوید کالهون گفت: یک خبرنگار که پرسید: اگر یک عمده ما هواپیمایی می تواند به رکود در ماه های آینده.

“شما می دانید چیزی است که اتفاق می افتد در ماه سپتامبر” Calhoun گفت. “سطح ترافیک را نمی خواهد دوباره به 100 درصد آنها حتی نمی خواهد به 25.”

بسیار احساسی’

در اروپا که در آن عفونت نرخ مرگ و عوارض را به میزان قابل توجهی دم کردن میلیون ها نفر از مردم را آغاز کرده اند در حال ظهور از مستند.

اسپانیایی reveled قادر به بازدید از فضای تراس ها و کافه ها پس از ماه تحت یکی از سخت ترین تعمیرات جهان مستندات اگر چه ویروس نقاط مانند رئال مادرید و بارسلونا باقی می ماند تحت کاری ادامه داده اند.

“این بسیار عاطفی و تقریبا به عنوان اگر ما باز شد برای اولین بار گفت:” یک لبخند Raffa Olivier پس از تنظیم جداول در خارج از بستنی سالن در شهر ساحلی تاراگونا.

خرید نوار شد یک بار دیگر جمعیت در یونان در حالی که در دیگر نقاط اروپا — از هلند به سوئیس و کرواسی — جوانان به رهبری بازگشت به کلاس درس پس از هفته ها در خانه.

در آسیا زندگی عادی نیز در مسیر برگشت با قطار به راه اندازی مجدد در هند بعد شنبه.

دیزنی لند شانگهای بازگشایی شد در آغاز این هفته و بسیاری از کارگران بازگشت به دفاتر در هنگ کنگ است.

نیز وجود دارد که نور در انتهای تونل برای طرفداران ورزش.

ایتالیایی فوتبال سری A باشگاه های تنظیم شده برای بازگشت به تمرینات تیم از 18 مه و آلمان بوندسلیگا خواهد لگد کردن در روز شنبه — اما بدون فن.

“احساس خوبی است. ما در حال حاضر به دنبال به جلو به حال قادر به ادامه بازی گفت:” بایرن رئیس Karl-Heinz Rummenigge.

آن را “مهم و فوق العاده سیگنال برای بوندسلیگا.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>