‘ما زمان ما’: Colorado, رستوران, مخالف, دولت, منظور, بازگشایی به بسته بندی جمعیت

به عنوان متحده آماده به محدودیت در کسب و کار مانند کافه ها و رستوران ها و صحنه های که در چندین ایالت در روز آخر هفته را نشان می دهد چگونه به انجام این کار با خیال راحت در میان coronavirus همه گیر ممکن است به اثبات می شود به چالش کشیدن — به خصوص با توجه رئیس جمهور تهمت اولویت برای بازگشایی به سرعت.

صاحبان C&C قهوه و صبحانه کافه در قلعه سنگ Colo., درهای خود را به مراجعان در روز یکشنبه در سرپیچی از کلرادو بهداشت عمومی جهت است که محدودیت رستوران ایالت به بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل.

جمعیت بسته بندی رستوران, واقع در حدود 25 مایلی جنوب دنور.

و در یک ویروسی ویدئو گرفته شده توسط یک محلی به گزارش خبرنگار آن را به نظر می رسد که عملا هیچ یک از تمرین های اجتماعی فاصله. و فقط یک مشتری می تواند دیده می شود پوشیدن ماسک.

(“توجه: آزادی ما پایان ندارد که در آن ترس خود را آغاز می شود” ثبت نام در کافه درب جلو بخوانید. “اگر شما می ترسند به عرض 6 پا از شخص دیگری نیست وارد این کسب و کار!”)

“ما در حال ایستاده برای امریکا کسب و کارهای کوچک قانون اساسی و در برابر نفس بیش از حد از فرماندار ما در کلرادو!” قلعه راک کافه نوشت: در یک صدای جیر جیر tagging مغلوب ساختن پیشی جستن.

در پاسخ کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس روز دوشنبه اعلام کرد که دولت تعلیق شد رستوران عامل مجوز برای 30 روز “تا زمانی که آن را ثابت شده است که وجود دارد است و دیگر تهدیدی برای بهداشت عمومی است.”

“همه ما باید قوانین است که ما با توافق و قوانین است که ما مخالف با” پلیس گفت:. “اما این مسئولیت ما به عنوان Coloradans و به عنوان یک آمریکایی به دنبال قانون است.”

“این بسیار غم انگیز هنگامی که کسب و کار عمل غیر قانونی و کارگران از دست دادن شغل از طریق هیچ گسل از خود را” پلیس ادامه یافت. “برخی از کسب و کار ممکن است به صورت هزینه در دادگاه ها و یا حتی بدتر, مرگ صاحبان و یا مشتریان.

“ما امیدواریم و دعا می کنیم که هیچ کس که رفت به C&C قهوه و آشپزخانه بود coronavirus” پلیس گفت:. “و ما امیدواریم که همه امن است. اما … اگر 40 یا 50 رستوران ها اداره می شود به طور غیر قانونی مانند C&C انجام, آن را تقریبا به یک آماری یقین است که برخی را به حال شیوع کروناویروس.”

پلیس یک دموکرات برنامه ریزی شده است برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز چهارشنبه به دنبال بیشتر فدرال کمک برای کلرادو پاسخ به کوروناویروس.

از طریق پنج شنبه وجود دارد بیش از 19,000 تایید شده و احتمالی COVID-19 نفر در کلرادو و حداقل 973 مرگ و میر.

دولت “امن تر در خانه” سفارش داشتیم که رستوران ها و کافه ها نمی تواند ارائه ناهار خوردن در خدمات حداقل تا مارس 26.

هفته گذشته در یک رستوران در نزدیکی صدمین سالگرد Colo., بود توقیف توسط دولت در بخش بهداشت و درمان به دلیل آن اجازه می دهد مشتریان به نشستن در جدول و نادیده گرفتن-اجتماعی فاصله گرفته است. با توجه به دنور پست آن را دوباره باز جمعه برای بایگانی اطلاعات و پس از تحویل مالک توافق به دنبال بهداشت عمومی سفارشات.

C&C قهوه و صاحب مارس Arellano نمی تواند نظر رسیده است.

“من انتظار می رود آن را به مشغول است. من هرگز انتظار می رود این” Arellano گفت کلرادو جامعه اخبار. “من خیلی خوشحال هستم که بسیاری از مردم بیرون آمد و به حمایت از قانون اساسی و ایستادن برای آنچه درست است. ما از زمان ما است. ما دو هفته است. ما بیش از دو هفته است.”

در دیگر نقاط کشور و رستوران ها است که از نظر قانونی برای بازگشایی takeout بیش از روز آخر هفته غرق شد توسط جمعیت زیادی از مشتریان عصبانی.

در یک خرچنگ قرمز در خارج از پیتسبورگ پلیس نامیده می شدند برای متفرق کردن مشتریان ناراضی که انتظار در خط برای ساعت ها پس از این مدیر اعلام کرد که آن را نمی خواهد پر کردن خود را از سفارشات.

و در کیپ کاد ماساچوست در یک بستنی محبوب فروشگاه مجبور شد به طور موقت نزدیک تنها چند ساعت پس از آن بازگشایی شد که آن جوان کارکنان مواجه سوء استفاده از نظرات مشتریان عصبانی که نادیده فروشگاه درخواست به منظور جلوتر از زمان و در مواجهه طولانی منتظر به خدمت توسط overworked مقابله با کارکنان.

“یکی از بهترین کارگران ترک دیروز در پایان شیفت” مارک لارنس صاحب قطبی غار بستنی سالن گفت بوستون 25 خبری در روز شنبه. “اما کلمات او نامیده می شد و زبان شما حتی نمی خواهد می گویند در مردان اتاق قفل است. و به آن می گویند به 17 سال بچه های قدیمی آنها باید شرمنده از خود.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>