ووهان برای تست کل جمعیت 11m به عنوان سربازان ارتش در موارد دهید زنگ در موج دوم ممکن است


یک کارگر با پوشیدن یک ماسک صورت چک مسافران درجه حرارت بدن و سلامت کد در تلفن های خود را قبل از آنها را به یک تاکسی پس از ورود در Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان هوبئی – AFP

چین در شهر ووهان در مرکز چین coronavirus شیوع قصد دارد برای انجام شهرستان نوکلئیک اسید تست بیش از یک دوره 10 روز با توجه به یک سند داخلی که توسط رویترز و دو منبع آشنا با این وضعیت.

هر منطقه در این شهرستان شده است گفت: برای ارائه دقیق تست طرح سهشنبه برای منطقه مربوطه خود سند نشان داد.

این برنامه به عنوان جهانی زنگ خطر بود به صدا در روز دوشنبه بیش از یک پتانسیل موج دوم coronavirus عفونت پس از آلمان گزارش داد که نرخ تولید مثل از پاتوژن حال بالا افزایش یافته است 1.

ووهان گزارش اول آن خوشه ای از coronavirus عفونت پس از یک مستند در شهرستان, کانون شیوع بیماری در چین برداشته شد یک ماه پیش stoking نگرانی های گسترده تر تجدید حیات.

پنج جدید مورد تأیید همه را از همان مسکونی ترکیب آمده میان تلاش برای کاهش محدودیت در سراسر چین به عنوان کسب و کار راه اندازی مجدد و افراد را وادار به کار می کنند.

“ما باید قاطعانه شامل خطر, دوباره بجای اول برگشتن” سازمان بهداشت در ووهان یک شهر با جمعیتی در حدود 11 میلیون در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

همه از آخرین موارد در ووهان قبلا به عنوان طبقه بندی شده بدون علامت – افرادی که تست مثبت برای این ویروس هستند و قادر به آلوده کردن دیگران اما نشان نمی دهد علائم بالینی.

صدها نفر از موارد بدون علامت در ووهان منتشر شده در مارس 8 از یک ماه-بلند مستند در حال نظارت.

به طور متوسط در این شهرستان انجام شده است در مورد 47,000 نوکلئیک اسید تست هر روز از این مستند بود برداشته مهر محاسبات بر اساس گزارش های ووهان سلامت قدرت نشان می دهد.

چین شامل موارد بدون علامت در آن به طور کلی شمارش از موارد تایید شده در حال حاضر در 82,918 تا زمانی که آنها در این نمایشگاه نشانه ای از عفونت است. سرزمین اصلی چین گزارش کرده است 4,633 مرگ و میر.

جدید تایید موارد گزارش شده در چین از ماه آوریل بوده است پایین در مقایسه با هزاران نفر هر روز در ماه فوریه با تشکر از سراسر کشور رژیم غربالگری و تست شده است.

و پکن گفت: سینما در موزه ها و مکانهای دیگر به تدریج خواهد شد هر چند محدودیت از جمله اجباری رزرو و محدودیت در تعداد بازدید کنندگان خواهد بود در محل.

با وجود ترس از موج دوم ویروس در برخی از شب شانگهای نقاط باز دوباره و والت دیزنی شرکت بازگشایی آن شانگهای پارک دیزنی لند به کاهش تعداد بازدید کنندگان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de