جوان سازی صورت غیر جراحی

جوان سازی غیر جراحی صورت ، که در غیر این صورت به عنوان صورت مایع شناخته می شود ، از ترکیبی از پرکننده پوستی و تزریق ضد چروک استفاده می کند. همچنین ممکن است از لیزرها برای رفع هرگونه نگرانی در مورد پوست ، تن و رنگ پوست استفاده شود.

مقاله مورد بررسی پزشکی توسط دکتر گاوین چان (MBBS ، پزشک زیبایی ، لیپوساکشن)

دکتر گاوین چان
کلینیک های Templestowe Lower و Berwick

دکتر گاوین چان سابقه ای در مراقبت های ویژه ، بیهوشی و طب اورژانس دارد. از سال 2004 ، دکتر چان روشهای آرایشی ، از جمله تزریق ضد چروک ، پرکننده های پوستی ، لیپوساکشن ، انتقال چربی ، سوزن پوست و لیزر را ارائه می دهد. وی یک مربی پزشک برای پرکننده های مختلف پوستی و تزریق ضد چروک است.
بیشتر بخوانید

جوان سازی صورت غیر جراحی عباراتی است که توصیف کننده روش های درمانی زیبایی است که به کلیه جنبه های روند پیری بدون روش های جراحی می پردازد. با پرداختن به همه جوانب روند پیری ، می توان نتیجه ای کامل تر هنگام جوانسازی صورت به دست آورد. اثرات پیری روی صورت وجود دارد.

از دست دادن حجم صورت
گوزن پوست
شکل گیری خط بیان و
وخامت کلی پوست ، از جمله چین و چروک ، تشکیل لکه های قهوه ای / رنگدانه ، و تشکیل رگ های خونی قابل مشاهده
این موارد را می توان با استفاده از تکنیک های بیشتر بدون جراحی برطرف کرد. رایج ترین روش های انجام شده برای جوان سازی صورت ، تزریق ضد چروک ، پرکننده پوستی و درمان های لیزر پوست است.

درمان ریزش صورت دستگاه جوان سازی پوست
از بین رفتن حجم صورت یکی از اولین علائم پیری است و می تواند در مناطقی مانند گونه ها ، گونه ها ، اطراف چشم ، مرورگرها و لب ها اتفاق بیفتد. جایگزینی حجم صورت با استفاده از پرکننده های پوستی قابل دستیابی است. با استفاده از پرکننده های پوستی می توان حجم مورد نظر را که به طور طبیعی با زمان از بین رفته است ، جایگزین کرد.

از پرکننده های پوستی نیز می توان برای تقویت و متعادل کردن نواحی خاص صورت استفاده کرد ، به عنوان مثال می توان از برجستگی بیشتری برای چانه استفاده کرد تا باعث تعادل بهتر با بقیه صورت شود.

برای کسانی که نیاز به مقدار بیشتری جایگزین حجم دارند یا برای افرادی که به دنبال نتیجه دائمی تر هستند ، انتقال چربی گزینه ای است. این شامل لیپوساکشن ناحیه ای از بدن مانند ران های داخلی یا شکم و انتقال این چربی به صورت است تا بتواند هر حجم از دست رفته در آن را جایگزین کند. بیشتر مناسب کسانی است که از دست دادن حجم صورت عمومیت دارند و نه در مناطق خاص.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>