اندرسون کوپر: چرا من پرسید سابق بنیامین Maisani برای کمک به بالا بردن پسر وایات

دست کمک به! اندرسون کوپر در توضیح تصمیم خود برای درخواست سابق خود بنیامین Maisiani به coparent پسرش وایات.

“من واقعا یک خانواده پس دوستان من تبدیل شده اند به خانواده من” سی ان ان لنگر 52 توضیح داد: در این Howard Stern Show on پنج شنبه, مارس 12. “این است که کسی با من درگیر شد, با 10 سال. او یک مرد بزرگ. … من فکر می کنم این خوب است که دو پدر و مادر اگر شما می توانید.”

نیویورک بومی در رفت و بگویید هوارد استرن که در حالی که او و تاجر, 47, “کار نمی کند به عنوان یک زن و شوهر” او “برای همه” بیشتر مردم با محبت او 2-هفته-و بودن در زندگی خود.

Anderson Cooper Reveals Why He Asked Ex Benjamin Maisani to Help Raise His Son
اندرسون و بنیامین Maisani. شاتر (2)

“وقتی که من بچه بودم این بود که فقط من و مادر و برادر من” امی برنده توضیح داد. “مادر من او بود که اکثر والدین فرد و من آرزو می کنم برخی از بزرگسالان پس از درگذشت پدر پا بود و فقط شده مانند,” شما می دانید چه من شما را به یک بازی توپ ” یا ” بیایید بیرون رفتن برای ناهار در هر حال حاضر و پس از آن اجازه دهید فقط صحبت کنید.’ هیچ کس تا به حال انجام دادیم.”

این روزنامه نگار اعلام نوزاد پسر ورود از طریق رحم جایگزین در ماه گذشته. “در روز دوشنبه من شد پدر” کوپر گفت: در سی ان ان ، “من در واقع هرگز گفت که قبل از اینکه با صدای بلند و آن را هنوز هم نوع astonishes من. “من یک پدر. من یک پسر.”

جدید پدر رفت و به نوشتن از طریق Instagram: “من آرزو می کنم من پدر و مادر و برادر من کارتر زنده بودند برای دیدار با وایات اما من می خواهم به باور آنها می تواند او را ببیند. من تصور کنید که همه آنها را با هم به دست یکدیگر لبخند و خنده, خوشحال می دانم که عشق خود را زنده در من و در وایات و خانواده ما همچنان ادامه دارد.”

Anderson Cooper Reveals Why He Asked Ex Benjamin Maisani to Help Raise His Son Wyatt Cooper
اندرسون کوپر و وایات کوپر حسن نیت ارائه میدهد از اندرسون کوپر/Instagram

در حالی که 60 دقیقه خبرنگار را وایات او را “پدر” و یا “پدر” یک کمی با شما تماس گرفته Maisani “پاپا.”

کوپر در ادامه به شوخی که پس از این شب مالک باشگاه فرانسوی صحبت می کند به نوزاد “او می تواند تبدیل به بچه در برابر من نمی دانم.”

Anderson Cooper Reveals Why He Asked Ex Benjamin Maisani to Help Raise His Son
بنیامین Maisani و اندرسون کوپر اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

سابق زن و شوهر مورخ نه سال قبل از تماس آن واریز شده در مارس 2018. “بنیامین و من جدا به عنوان دوست پسر و چند وقت پیش. ما هنوز هم خانواده به یکدیگر و عشق به یکدیگر بسیار زیاد است و” رنگین کمان می آید و می رود نویسنده در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “ما همچنان با بهترین دوستان است و ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن بسیاری از ما در زندگی با هم.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de