آنگلا مرکل می گوید آلمان ‘شواهد سخت’ روسیه هک ایمیل های خود


آنگلا مرکل برگ پلنوم پس از یک جلسه پرسش و پاسخ از پارلمان آلمان فدرال – کلمنس BILAN/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

آنگلا مرکل تهدید کرد روسیه با عواقب دیروز روز چهارشنبه او به عنوان متهم ولادیمیر پوتین سرویس های اطلاعاتی از هک ایمیل های خود را.

“ما همیشه حق را به اتخاذ اقدامات از جمله علیه روسیه” خانم مرکل گفت: پارلمان آلمان.

آلمان “شواهد سخت” اطلاعاتی روسیه بود پشت 2015 هک حمله که در آن ایمیل های خود را در معرض خطر قرار گرفت, او گفت:.

این اولین تایید رسمی ادعا می کند که گسترده شده اند به گزارش مطبوعات آلمان در روزهای اخیر.

“من صادقانه می گویند که این درد مرا” خانم مرکل گفت: ابراز سرخوردگی او در آنچه که او به نام روسیه را “ظالمانه” رفتار.

“من هر روز سعی کنید برای ایجاد یک رابطه بهتر با روسیه و از سوی دیگر وجود دارد شواهد سخت است که نیروهای روسی در حال انجام این کار است.”

آلمانی گشت پلیس در خارج از صدارت در نزدیکی ساختمان رایشستاگ در برلین – توماس پیتر/ایسنا

اتهامات مرکز در 2015 نرم حمله به پارلمان آلمان داخلی سیستم های کامپیوتری که در آن چند تن از نمایندگان مجلس’ حساب های ایمیل را در معرض خطر قرار گرفت.

آن پدید آمده در هفته گذشته در یک گزارش اشپیگل مجله که یکی از خانم مرکل حساب های ایمیل شد در میان کسانی که تحت تاثیر قرار است.

دادستان های آلمان با صدور حکم بازداشت بین المللی علیه یک هکر روسی به نام دیمیتری بدین هفته گذشته است.

ویدیو های مرتبط: سخنگوی کرملین بستری با کروناویروس

رسانه های آلمان گزارش داده اند که گسترده است که بدین اعتقاد بر این است به کار کرده اند به نمایندگی از روسیه به GRU نظامی سرویس های اطلاعاتی.

خانم مرکل با تایید این گزارش به عنوان او پاسخ داد: مجلس در سوال. “من این چیزها را بسیار جدی بگیرد چرا که به اعتقاد من این بوده است بسیار به طور کامل مورد بررسی قرار,” او گفت:.

“وجود دارد یک ترکیبی استراتژی جنگ با روسیه نمی توانیم نادیده گرفت که شامل حملات سایبری سردرگمی و دستکاری در حقایق.

“من کار را برای یک رابطه خوب با روسیه به دلیل من فکر می کنم دلیل خوبی وجود دارد برای ادامه این تلاش های دیپلماتیک. اما البته این باعث نمی شود آن را آسان است.”

حساس ارتباطات دولتی هستند در نظر گرفته شده که تحت تاثیر این حمله که هدف یک حساب ایمیل مورد استفاده توسط خانم مرکل مجلس حوزه ،

اما این حادثه شرم آور است برای آلمان و ثابت می تواند عمیقا آسیب رساندن به روابط با روسیه است.

می آید تنها چند ماه پس از آلمان اخراج دو دیپلمات های روسیه و متهم کرملین به عدم همکاری با تحقیقات به قتل و گرجستان در برلین.

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در صحبت با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان…epa00909037 پوتین سگ حیوان خانگی Koney پیاده روی در اتاق که در آن ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مذاکرات آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در طول جلسه خود را در محل اقامت خود در سوچی دریای سیاه رفت و آمد مکرر, 21 ژانویه 2007. آنگلا مرکل وارد روسیه در یک روز کار مراجعه کنید. سازمان حفاظت محیط زیست/دیمیتری ASTAKHOV خدمات مطبوعات ریاست جمهوری/ITAR-TASS استخر – دیمیتری ASTAKHOV/EPA

در آنچه بوده است به نام “دوم Skripal مورد” دادستان های آلمان در حال بنا به گزارش متقاعد اطلاعاتی روسیه بود پشت قتل Zelimkhan Khangoshvili یک گرجی که در مبارزه علیه روسیه در چچن جنگ.

Khangoshvili شد, کشته در یک مرکز برلین پارک در روز روشن. یک ملی روسیه برگزار می شود بیش از کشتن اما proescutors گزارش معتقدند او از جانب کرملین.

خانم مرکل سخت کار کرده است به منظور توسعه یک رابطه با آقای پوتین است و به طور کلی در نظر گرفته به نفوذ بیشتری با او را از بسیاری از رهبران غربی.

این او بود که در مواجهه با او در تمام شب و مذاکرات برای خنثی کردن بحران اوکراین در سال 2015 و دو رهبر بارها و بارها sparred در طول سال.

آقای پوتین معروف به حال سگ به اتاق آورده به unnerve خانم مرکل در طول مذاکرات در سال 2007 — اعظم آلمان بود و به شدت گاز گرفته به عنوان یک کودک و عصبی است از سگ.

اما این او بود که تا به حال آخر خنده گفتن روزنامه نگاران پس از حادثه: “من درک می کنم که چرا او را به انجام این کار — برای اثبات او یک مرد است. او ترس از خود ضعف است. روسیه به هیچ چیز, هیچ, موفق, سیاست و یا اقتصاد. همه آنها این است.”

اطلاعاتی روسیه است که برای اولین بار به جاسوسی علیه خانم مرکل. روابط با واشنگتن شد و متزلزل در سال 2013 پس از آن ظهور در اسرار فاش شده توسط ادوارد اسنودن که آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) تا به حال شنود گذاشته خانم مرکل تلفن همراه.

همچنین ادعا کرد که در سال 2013 است که بریتانیا با استفاده از سقف سفارت خود در برلین به خانه مخفیانه گوش دادن به ایستگاه نظارت در نزدیکی آلمانی ادارات دولتی از جمله خانم مرکل دفاتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de