استرالیا کلیسا جریمه برای فروش آب ژاول به عنوان ویروس درمان

AFP/فایل

سیدنی: یک کلیسا در استرالیا جریمه شده برای تبلیغات غیرقانونی یک ادعا “معجزه” coronavirus درمان است که شامل یک سفید کننده محصول درمانی کالا دولت گفت.

پزشکی تنظیم کننده گفت MMS استرالیا دریافت کرده بود 12 جریمه در مجموع Aus$151,200 (US$98,000) برای ترویج آن “معجزه معدنی راه حل” (MMS) که TGA گفت: حاوی غلظت بالایی از کلریت سدیم — مواد شیمیایی مورد استفاده به عنوان یک نساجی عامل سفید کننده و ضد عفونی کننده است.

MMS استرالیا یک فصل از ما مبتنی بر پیدایش II کلیسای بهداشت و درمان است که موضوع را به پلیس آمریکا دستور آن جلوگیری از فروش و یا توزیع نسخه خود را از MMS حاوی سفید کننده محصول دی اکسید کلر.

یک سایت ظاهرا مربوط به پیدایش II کلیسا ذکر شده است مشتریان این ادعا — بدون شواهد که MMS را درمان می کند همه چیز از آلزایمر به مالاریا.

Australias TGA گفت: آن را به حال جریمه کلیسا به دلیل آن را “نگران اثرات مضر که می تواند ناشی از مصرف MMS”.

“وجود دارد هیچ بالینی علمی-پذیرش مدارک و شواهد نشان می دهد که MMS می تواند درمان و یا کاهش هر گونه بیماری” تنظیم کننده گفت. “استفاده از MMS ارائه خطرات جدی سلامت و می تواند منجر به تهوع, استفراغ, اسهال و کم آبی شدید است که در برخی موارد می تواند منجر به بستری شدن در بیمارستان.”

MMS استرالیا است که هنوز تبلیغات این محصولات در وب سایت است اما در گفت و گو با حذف برخی از متن از توصیف “به ماندن سازگار با تبلیغ, تبلیغات, قوانین و مقررات”.

آن اضافه شده است که “دروغ های رسانه ای که در سایت ما ترویج نوشیدن خطرناک صنعتی سفید کننده” تا به حال منجر به “نادان و قابل سرزنش, شروع خواهری (sic) و حمله به کلیسای ما”.

کلیسا ادعا می کند در سایت که بر خلاف تگاس نتايج آن را ندارد “لیست نیست یا فروش هر گونه درمانی کالا به عنوان تعریف شده توسط قانون و هر گونه آشکار ذکر یا اشاره به همان است inadvertant (sic) و تصادفی”.

این اولین بار نیست MMS استرالیا شده است در کانون توجه برای فروش آن ادعا “معجزه” درمان است.

چهار استرالیایی بودند به بیمارستان منتقل شد پس از نوشیدن محلول در سال 2014 باعث TGA به موضوع امنیت عمومی هشدار داد.

خوب می آید هفته رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود به شدت مورد انتقاد قرار دارد نشان می دهد COVID-19 بيمار می تواند تحت درمان با ضد عفونی کننده.

رئیس جمهور بعد از تلاش ot راه رفتن به عقب نظرات خود را گفت او صحبت “نشانگر”.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de