Busy Philipps اذعان به گرفتن همراه با همسرش در قرنطینه

نگه داشتن آن واقعی است. Busy Philipps اعتراف کرد که quarantining با شوهرش, Marc Silversteinاست نهفته در ازدواج خود را.

“این بدترین. منظورم این است که من به وضوح می توانم آن را بدون او, اما آه” به داوسون کریک آلوم 40 گفت: ما هفته به طور انحصاری در حالی که ترویج جدید Walgreens مبارزات انتخاباتی در روز شنبه, مارس 12. “گوش دادن آن را به یک فرایند مانند همه چیز — اما ما شده اند ساخت یک نقطه مطمئن شوید … که یکی دیگر هم می شود به خود را دارند.”

Philipps ادامه داد: “بنابراین برای مارک بسیاری از بار او واقعا لذت می برد نشسته در خارج خود را در وسط روز که بزرگ است. زمانی که او در خارج وجود دارد من مانند ” من نه پیام کوتاه او را از من درخواست او را که در آن کفگیر است که او یکی از آخرین استفاده کنید.’ آن را فقط مانند رفتن به خارج بشین نگاهی به گوشی خود را نگاه کنید در توییتر انجام دهید هر آنچه شما می خواهید برای انجام یک ساعت.”

Busy Philipps Admits Not Getting Along With Her Husband During Quarantine
Busy Philipps and Marc Silverstein در یک غربالگری از “Booksmart” در تئاتر در Ace Hotel, on May 13, 2019 در لس آنجلس ، اریک Charbonneau/شاتر

سابق مشغول امشب میزبان نیز طول می کشد زمان برای خودش بعد در روز. “من ترجیح می دهم شب [یا] بعد از ظهر زمانی که من می دانم همه بچه ها مشق شب, همه چیز انجام شده است و آنها فقط بازی و یا تماشای تلویزیون و یا انجام هر آنچه که آنها در حال انجام,” او توضیح داد. “من رفتن بر روی بالکن. من به آن تماس بگیرید بالکن زمان است.”

Philipps گفت او بر این روزانه رویکرد به “واقعا مفید” برای این دو در حالی که آنها در خانه گیر کرده. اما آنها نیز ابتکار عمل را به اولویت بندی تاریخ شب.

“ما شده است و آن را یک نقطه به تازگی به خصوص که واقعا خوب شام با هم. او شده است پخت و پز” او با ما. “من بسیار خوش شانس است. او را مانند یک آشپز لذیذ. آن را کاملا آجیل نوع از مسائل او قادر است به شلاق تا در این قرنطینه زمان. بنابراین او شده است ساخت این واقعا زیبا شام برای ما. سپس او آن را به بالکن و ما خوردن در خارج وجود دارد با هم و برخی از زمان خوب است.”

این Freaks and Geeks آلوم اشاره کرد که دختران خود مرغک 11 و کریکت, 6, گاهی اوقات پیوستن به جفت خارج در طول وعده های غذایی ویژه. اما دختران خود را گاهی اوقات “و رقص” برای آنها اگر دختران در حال حاضر خورده است. “ما فقط انجام برخی از خانواده بلکه در بسیاری از اوقات آن را فقط به من و مارک. این خوب,” او اضافه شده است.

این گربه وحشی پشمالو شهر آلوم شده است صوتی در مورد یو پی اس و فراز زندگی در ازدواج او در گذشته است. در ماه اکتبر گذشته Philipps اعتراف کرد که او نزدیک به سمت چپ Never Been Kissed فیلمنامه بیش ناهموار پدر و مادر وظایف. “من به طور کامل از درب,” او گفت: هارپر بازار در آن زمان است. “من هر چیزی انتظار از او, اما آنچه که ما به پایان رسید تا انجام, ایجاد سیستم خود ما.”

Philipps شده است ازدواج به زن 48 ساله فیلمساز از سال 2007. آنها استقبال مرغک در سال 2008 و کریکت در سال 2013.

گذشته از تلاش برای پیدا کردن تعادل در ازدواج او در قرنطینه های این صدمه دیده است تنها کمی نویسنده صحبت ما در مورد چگونه او در حال کار با Walgreens برای کمک به کودکان در فقر به روز بینی قرمز. با توجه به همه گیر Walgreens آمد تا با راه های خلاقانه برای همه در سراسر جهان برای شرکت در این جنبش است. خرده فروش است که ارائه دسترسی به دیجیتال بینی قرمز از طریق یک فیلتر ویژه ای است که می تواند به اشتراک گذاشته در سراسر رسانه های اجتماعی.

Busy Philipps Admits Not Getting Along With Her Husband During Quarantine
Busy Philipps.

“شما در حال دادن پول خود را به سمت سازمان هایی که در حال کمک به کودکان و نوجوانان است که باید آن را در حال حاضر” او توضیح داد. “همه از این سازمان ها هستند واقعا گسترش بسیار نازک و نیاز است که فقط در حال رشد و رو به رشد برای کودکان و نوجوانان به امن و سالم و تحصیل کرده و تغذیه می کند. بنابراین ما امیدوار است که مردم واقعا شرکت می کنند و نشان می دهد و دریافت دیجیتال خود را با بینی قرمز و به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و برچسب Walgreens و روز بینی قرمز.”

برای دریافت دیجیتال red nose, سر به Walgreens.com/RedNoseDay به کمک مالی در حال حاضر از طریق پنج شنبه, آوریل 30. همه سهم را به نفع سازمان های پشتیبانی شده توسط روز بینی قرمز.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de