شاین فلوید دختر چهره های اورژانس در, مادر OG’

رو جدی سلامت را بترساند. شاین فلوید تا به حال به عجله او دختر, کون به اتاق اورژانس به صورت یک بیماری است که می تواند تهدید کننده زندگی در سهشنبه, مارس 12 , مادر OG قسمت در حالی که رایدر پدر Cory وارتونبود دور فیلمبرداری چالش.

شاین همواره باز در مورد رایدر مبارزات با VLCAD یک اختلال مادرزادی است که به معنی بدن او مشکل شکستن برخی از چربی ها و تبدیل آنها به انرژی است. شاین توضیح داد که هنگامی که رایدر است که قادر به غذا خوردن او می تواند به سوخت و ساز بحران است.

پس از ویدئو چت با پدر او بود که هنوز هم در مجموعه ای از چالشرایدر بیمار شد در حال اجرا یک تب. زمانی که او قادر به حفظ کردن مواد غذایی, شاین او را به اتاق اورژانس.

Teen Mom OG Recap Cheyenne Floyd Rushes Daughter Ryder ER Twice
شاین فلوید و دخترش رایدر در بیمارستان. MTV

“آنها در حال رفتن به شروع به در حال اجرا تست و تلاش برای کشف کردن دقیقا همان چیزی اشتباه است با او” شاین گفت. “ما در حال انتظار برای رایدر شروع به خوردن در خود و گرفتن او IV کیسه قرار داده و در پس او می تواند غذا خوردن مایعات.”

به دلیل رایدر وضعیت شایانی به حال به ماندن با او در بیمارستان به تنهایی و او نیز نمی خواهید بگویید کری در مورد بستری شدن چون او نمی خواست او را به ترک نشان می دهد و از دست دادن رقابت است.

خوشبختانه رایدر منتشر شد و به آنها اجازه دهید شایانی به خانه او برای ادامه به بهبود وجود دارد — اما آنها به سرعت به پایان رسید تا حق بازگشت در بیمارستان برای همان علائم بعد, و او هنوز هم نمی دانم اگر او باید بگویم Cory.

Teen Mom OG Recap Cheyenne Floyd Rushes Daughter Ryder ER Twice
شاین فلوید و دخترش رایدر در بیمارستان. MTV

“بخشی از من می خواهد به او بگویید چرا که او هرگز به درک چرا که او از دست رفته این بار اما من فقط نمی خواهید به یک ظرف غذا با خود سر” شاین گفت: قطره قطره. “اما من واقعا می تواند استفاده از کمک فقط حمایت.”

در ضمن مکنزی McKee در زمان او دختر Jaxie به ساحل برای تولد او و Catelynn لوول و تایلر Baltierra نگاه به شروع تا کودکان خود لباس کسب و کار دوباره. کهربا Portwoodجدید پسر Dimitriقادر به تصویب تست دروغ سنج از او پرسید: او را با رنگ پرواز و رایان ادواردز و مکنزی Standifer استقبال نوزاد خود را استلا به جهان است.

مادر, OG پخش در ام تی وی روز سه شنبه در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>