چین خواستار هند برای حفظ صلح و آرامش پس از مرز درگیری

AFP/فایل

پکن: چین خواست هند در روز دوشنبه برای حمایت از صلح و آرامش در مناطق مرزی با آن اقدامات و بتن پس از درگیری میان سربازان دو کشور فوران در هند مرز منطقه است.

“ما امیدواریم که هند با چین برای حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی با بتن اقدامات” چینی های وزارت امور خارجه سخنگوی ژائو Lijian گفت: در طول جلسه.

یک برخورد در محل چین-هند مرز هفته گذشته است. چند سرباز از هر دو طرف مجروح شدند پس از پرتاب سنگ و مبارزه با یکدیگر.

این سخنگو گفت: “به چین-هند, مرز, مسئله موضع ما روشن است و سازگار است. نیروهای ما در آنجا باقی ماند متعهد به حفظ صلح و ثبات در منطقه است.”

Lijian اظهار داشت که سال 2020 مشخص شده 70 سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین دو کشور.

“در چنین شرایطی دو طرف باید با هم کار کنند رسیدگی به تفاوت صادقانه و حمایت از صلح و ثبات در مناطق مرزی برای ایجاد امکان شرایط را برای روابط دوجانبه و همچنین مبارزه با COVID-19 به طور مشترک,” او اضافه شده است.

وقتی پرسید که آیا چین به دنبال اتخاذ یک رویکرد تهاجمی در برابر هند پس از COVID-19 او نامیده مربوطه فرض به عنوان پایه و اساس.

“پس از وقوع COVID-19 چین و هند شده اند ماندن از نزدیک در ارتباط و همکاری در پیشگیری و کنترل چالش” او گفت:.

او گفت که در حال حاضر بیشترین نگرانی برای جامعه بین المللی همبستگی و همکاری در برابر coronavirus و افزود: “ما نباید اجازه می دهد هر گونه سیاسی و stigmatisation در تلاش برای ایجاد اختلاف بیشتر و یا رویارویی است.”

قبلا رسانه های هندی ادعا کرد که هند نیروهای نورد تلاش های آزادی بخش خلق چین ارتش (PLA) به فشار راه خود را به هند را Muguthang دره و درگیری در زمان زشت به نوبه خود در روز جمعه.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>