Coronavirus-آمار کشورهای در حال توسعه ممکن است به صورت افزایش در مرگ و میر کودکان: سازمان ملل متحد


واشنگتن: مرگ و میر ناشی از بیماری قابل پیشگیری در کودکان زیر پنج سال می تواند به افزایش تقریبا 45 درصد در طول شش ماه آینده به عنوان COVID-19 pandemic انتقال کمیاب منابع سلامت در کشورهای در حال توسعه یک گزارش سازمان ملل متحد روز سه شنبه گفت.

کشورهای فقیر در آفریقا و آسیا و آمریکای لاتین می توانید ببینید اضافی 1.2 میلیون نوزادان می میرند بیش از دوره, با توجه به مطالعه منتشر شده توسط لانست بهداشت جهانی.

در مورد 56,700 بیشتر مرگ نیز می تواند رخ می دهد در شش ماه فراتر از 144,000 مرگ و میر که در حال حاضر در همان 118 کشور افزایش حدود 40 درصد است.

این یافته ها بر اساس یک مدل کامپیوتری است که محاسبه تاثیر کاهش در خانواده قبل از تولد و بعد از تولد, مراقبت از کودک, تحویل واکسن و پیشگیرانه و درمانی خدمات.

“تحت بدترین سناریو جهانی تعداد کودکان در حال مرگ خود را قبل از پنجم تولد می تواند به افزایش برای اولین بار در دهه گفت:” مدیر اجرایی یونیسف هنریتا جلو.

“ما نباید اجازه مادران و کودکان تبدیل به وثیقه آسیب در مبارزه با ویروس. و ما نباید اجازه دهه پیشرفت در کاهش کودک پیشگیری و مرگ بود از دست داد.”

بیشترین تعداد اضافی مرگ و میر کودکان را از تحت تغذیه و کاهش در درمان نوزادان, سپسیس و پنومونی.

این مطالعه نشان داد که در این 10 کشور است که می تواند بیشترین تعداد اضافی مرگ و میر کودکان بودند بنگلادش برزیل, جمهوری دموکراتیک کنگو, اتیوپی, هند, اندونزی, نیجریه, پاکستان, اوگاندا و جمهوری متحده تانزانیا.

یونیسف گفت: آن را به خصوص احساس خطر در حذفی در اثر این بیماری همه گیر.

این شامل ده ها میلیون نفر از کودکان از دست رفته در واکسن سرخک و برخی از 370 میلیون کودکانی که به طور معمول تکیه بر وعده های غذایی مدرسه داشتن به دنبال منابع دیگر از مواد غذایی است.

یونیسف گفت که راه اندازی یک جدید کمپین جهانی به نام “#Reimagine” برای جلوگیری از همه گیر شدن پایدار بحران برای کودکان.

این سازمان با صدور یک درخواست فوری از دولت های عمومی خیرین و بخش خصوصی برای پاسخ.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>