مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن رامنی می گوید ایالات متحده coronavirus تست رکورد ‘هیچ چیز برای جشن’

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سنا در جلسه روز شنبه خود گلگون تصویر از coronavirus تست در آمریکا از زمان شروع این بیماری همه گیر.

رامنی در سخنان خود خطاب به دکتر برت Giroir معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی که در کاخ سفید به رویداد روز شنبه که اختصاص داده شده به آن coronavirus پاسخ.

“دیروز شما جشن گرفته می شود که ما در حال انجام تست های بیشتر و بیشتر تست سرانه حتی از کره جنوبی و” رامنی گفت. “شما نادیده گرفته شود این واقعیت است که آنها انجام آنها در ابتدای شیوع در حالی که ما گران آب در طول ماه های فوریه و مارس. پیدا کنم تست ما رکورد چیزی برای جشن گرفتن ندارند.”

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا صحبت می کند از طریق تلفنی در طول بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی جلسه کمیته جدید کروناویروس آزمون در مارس 7. (AP Photo/اندرو بیلبائو, استخر)

او گفت که در حالی که آمریکا تا به حال در واقع ramped تا تست برای coronavirus آن کافی نیست در مراحل اولیه وقوع. رامنی که اغلب به درگیری با رئیس جمهور و رای خود را برای حذف از دفتر در واکنش به استیضاح آزمایشی در اوایل سال جاری نیز اشاره کرد که در ماه مارس 6, ایالات متحده آمریکا به حال انجام شده تنها از 2000 تست در حالی که کره جنوبی در حال اتمام 140,000. رامنی افزود که این آزمایش اولیه توضیح می دهد که چرا فقط 258 نفر از پنج شنبه تا به حال تا کنون کشته شده توسط COVID-19 در کره جنوبی به عنوان مخالف به بیش از 80 ، 000 در ایالات متحده آمریکا

در طول روز دوشنبه نشست خبری در کاخ سفید با آگهی ها آویزان شد که به عنوان خوانده شده “امریکا منجر جهان در تست” و مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار است که آمریکا را آزمایش کرده است “بسیار بیشتر” مردم بیش از هر کشور دیگر. او همچنین تکرار یک ادعا می کنند که هر آمریکایی که “می خواهد” به آزمایش می شود برای coronavirus می توانید یک تست حتی اگر که نیست, این مورد برای اکثر آمریکایی ها.

Giroir که سر coronavirus پاسخ برای HHS روشن دوشنبه که هر کسی که معیارهای در حال آزمایش است و “نیاز” یک تست می تواند یکی.

کره جنوبی و آمریکا هر دو از شناسایی اولین مورد از coronavirus در Jan. 20. در حالی که کره جنوبی ramped تا تست و تماس با ردیابی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صرف هفته کم اهمیت جلوه دادن ویروس و رئیس جمهور اظهار داشت که او می خواست کمتر تست چون شماره های بالاتر خواهد او را بد نگاه.

سیاسی گزارش داد که رئیس جمهور دلسرد گسترده برای تست این ویروس به نگه داشتن تعداد تایید عفونت کم است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به همان اندازه در مارس 6, زمانی که او در مورد نگه داشتن افراد بیمار بر روی یک کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا زیرا او نمی خواست آنها را شمارش در ایالات متحده در مجموع.

“من نه چون من دوست دارم شماره ها جایی که آنها هستند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما. و آن را تقصیر مردم بر کشتی یا OK ؟ آن را تقصیر آنها یا, و آنها اغلب آمریکایی ها. بنابراین من می تواند زندگی می کنند در هر صورت با آن است. جای من می خواهم آنها را به ماندن در شخصا.”

پس رامنی رای استیضاح تهمت او را تنها سناتور جمهوری خواه به دریافت دعوت برای پیوستن به خود را coronavirus گروه مشاوره.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>