Ellen DeGeneres فکر شایعات او معنی شد ‘فقط انگور ترش’

Ellen DeGeneres به پایان می رسد هر قسمت از صحبت های او نشان می دهد با “مهربان به یک دیگر” اما او شده است در برخورد با تعدادی از اتهامات در هفته های اخیر است که او به کارکنان مهمانان و افراد دیگر در پشت صحنه.

“الن است در پایان از طناب” یک منبع نشان می دهد به طور انحصاری در شماره جدید ما هفتگی. “او در فکر این بود که همه فقط انگور ترش از چند متنفر. اما یک چیز عبور — بازدید فقط در آینده نگه دارید.”

این همه آغاز شده در مارس زمانی که زیبایی YouTuber دید از بالا, de Jager (یک.k.یک. NikkieTutorials) متهم DeGeneres, 62 بودن “سرد و دور” هنگامی که او به نظر می رسد در الن DeGeneres Show در ماه ژانویه است. که همان ماه کمدین آمد زیر آتش برای شوخی که قرنطینه در $27 میلیون عمارت در طول coronavirus همه گیر است “مثل این است که در زندان است.” علاوه بر این انواع گزارش داد که خدمه در DeGeneres’ نمایش گذاشته شده بود در تاریکی در مورد شغل خود و پرداخت در طول بحران جهانی و سابق محافظ علنا او را به نام “سرد” و “dehumanizing.”

Ellen DeGeneres Is Trying Navigate Rumors Shes Mean
Ellen DeGeneres در فصل 1 والاتر از Netflix بکشد ‘تخم مرغ های سبز و ژامبون” در هالیوود پست 43 روز 3 نوامبر سال 2019 در هالیوود کالیفرنیا. جانت گاف/AFF-ایالات متحده آمریکا.COM/MEGA

از طریق آن همه امی برنده تکیه بر, همسر, Portia de Rossi, و برخی از اعتماد بگیرید و یاد دهید.

“الن خیلی ممنون به پورشه در زندگی او به عنوان یک دلبر و صدایی هیئت مدیره, اما این بدان معنا نیست که آن را آسان است” یک منبع دوم می گوید ما. “خانه خود زندگی تیره و تار در حال حاضر. … او دوستان واقعی هرگز از او بپرسید به خنده دار و جوک بگویید. آنها او را قبول عنوان شده است.”

و در پایان روز DeGeneres’ رأی ادامه خواهد داد به افزایش می یابد که نشان می دهد که این واکنش تحت تاثیر قرار نمی, خود را نشان می دهد.

“الن شده است در خانه های ما آن را خیلی بیشتر از یک محافظ و یک وبلاگ نویس برای تغییر احساس افراد در مورد او” دومین خودی یادداشت ها. “او بهترین پاسخ فقط شاد بودن الن در هر روز نشان می دهد.”

برای اطلاعات بیشتر در حقیقت در مورد DeGeneres, سازمان دیده بان ویدیو در بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net