خود را دریافت کنید برنز تب و تاب بودن با کایلی Jenner برو به برنزه فوم

ما در حال شروع به حوصله جدید ما معمول صبح. هر روز صبح ما را بترساند خودمان فکر وجود یک شبح فراموش نشدنی خانه ما — اما به نظر می رسد ما می بینیم خود ما غیرممکن پوست رنگ پریده در آینه. در هر صورت وحشت همچنان ادامه دارد. به یاد داشته باشید روز ما خورشید را بوسید, تابستان, پوست ؟ عملا آن را احساس می کند مانند آنها هرگز حتی وجود داشته است!

در حال حاضر که ما در حال رسیدن به نقطه ای از برنامه ریزی ما برای اولین بار ساحل و استخر سفر, سال, اما, آن زمان است که ما دایره را به یک حالت در نهایت به ما قهوهای مایل به زرد به شکل. مورد علاقه Kylie Jenner, را, این, برنزه فوم بهترین راه برای دریافت کنید که معروف Bondi ساحل برنز — حتی اگر شما هرگز پا در استرالیا!

آن را ببینید!

دریافت باندی ماسه برنزه فوم فقط برای $24 در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 21, 2020, اما تغییر هستند.

بیش از یک سال پیش Jenner ارسال شده یک عکس از خودش با بطری خود را از باندی شن و ماسه در Instagram, نوشتن آن بود که او را “مورد علاقه جدید در خانه خود قهوهای مایل به زرد تمام راه را از استرالیا است.” بدیهی است که ما تا به حال به آن را امتحان کنید — و حتی بعد از این همه وقت آن را 100 ٪ هنوز هم ضروری است. می رود که برای نزدیک به 900 آمازون داوران هم ادعا می کنند که آنها هرگز زحمت و تلاش یکی دیگر از محصول برنزه دوباره!

خریداران همچنین می گویند این است که یک محصول است که آنها را متقاعد به ماندن در رفتن به سالن های برنزه. آنها تعارف خود را به طور “طبیعی” برنز پوست در همه زمان ها از دوستان unsuspecting و برخی می گویند که حتی طول می کشد بیش از یک هفته است. یکی از مورد علاقه ما مشاهدات? که خریداران می گویند این بهترین بو تنر تا کنون حتی توصیف نارگیل عطر به عنوان الهی!

Bondi Sands Self Tanning Foam
آمازون

آن را ببینید!

دریافت باندی ماسه برنزه فوم فقط برای $24 در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 21, 2020, اما تغییر هستند.

این تنر سبک فوم و آن را خوب و آسان به درخواست و به طور مساوی در سراسر بدن است. این نتایج ؟ باندی و ماسه می گوید: شما هرگز نگاه نارنجی یا دیدن رگه. به علاوه سالن-کیفیت فرمول حاوی عصاره آلوئه ورا و نارگیل — بنابراین خود را قهوهای مایل به زرد ممکن است نه تنها اعمال زیبایی بیشتر اما پوست شما ممکن است در نهایت احساس فوق العاده نرم و انعطاف پذیر!

برای استفاده از این فوم, درخواست های, فراگیر, حرکات, در, تمیز, خشک, exfoliated پوست. شما می توانید یک برنزه میت اما خریداران می گویند دستکش کار بیش از حد. استفاده از هر گونه باقی مانده در آرنج و زانو و سپس صبر کنید حداقل یک ساعت قبل از شستشو با آب گرم. می خواهید عمیق تر برنزه ؟ ترک در تا شش ساعت. می خواهم حتی عمیق تر قهوهای مایل به زرد از آن ، صبر کنید 30 دقیقه پس از برنامه های اولیه خود را و اعمال دوباره به دو تا! لذت بردن از خود را درخشش!

آن را ببینید!

دریافت باندی ماسه برنزه فوم فقط برای $24 در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 21, 2020, اما تغییر هستند.

به دنبال چیز دیگری است ؟ چک کردن بیشتر از باندی شن و ماسه در اینجا و دیگر tanners و اسانس موجود در آمازون در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected]usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>