آمریکا فشار دور جدیدی از محرک چک در coronavirus لایحه

واشنگتن — خانه رهبران دموکرات در حال هل دادن برای دور دیگری از محرک پرداخت تا 1200 $در هر فرد در جدید کروناویروس تسکین قانون که رهبری برای رای جمعه.

معیارهای واجد شرایط بودن شبیه به کسانی که در دور اول تصویب شده در اواخر ماه مارس با برخی از تغییرات.

این قانون را فراهم می کند تا 1200 $در پرداخت (یا $2,400 برای زوج های متاهل) با اضافی $1,200 هر وابسته به حداکثر سه.

درآمد آستانه همان است که در مراقبت عمل با پول برای مردم ساخت تا $99,000 و زوج تا $198,000. مقدار شروع به کاهش از $1,200 بالاتر از آستانه $75,000 و $150,000 ترتيب با توجه به متن.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: برای بسیاری از آمریکایی ها جدید پرداخت های مستقیم هستند “لازم است برای بقای خود” و آنها را به عنوان “محرک برای اقتصاد است.”

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

به عنوان تحت مراقبت قانون پرداخت خواهد بود بر اساس 2019 مالیاتی. برای کسانی که واصل نشده و در عین حال آنها خواهد بود بر اساس 2018 می گرداند. سالمندان که در امنیت اجتماعی نیز دریافت مزایای مبتنی بر اطلاعات در فایل و دیگر غیر-filers خواهد بود قادر به اعمال می شود.

از 3 تریلیون قانون نیز شامل بودجه:

  • گسترش 600 دلار در هر هفته مزایای بیکاری در مراقبت 2 ژانویه از طریق.
  • حدود 1 تریلیون دلار در کمک به دولت های ایالتی و محلی.
  • خطر پرداخت برای برخی از کارگران ضروری.
  • گسترش coronavirus تست قرارداد ردیابی و درمان است.
  • افزایش اعتبار مالیاتی برای کارفرمایان به نگه داشتن کارگران خود را افزایش دهد.
  • ارائه کامل کبرا یارانه ها برای کسانی که از دست داده خود را به کارفرما ارائه پوشش مراقبت های بهداشتی.
  • پول اضافی برای ایالات متحده خدمات پستی.
  • پشتیبانی برای کمک به مستاجرها و صاحب خانه را اجاره ماهانه مسکن و آب و برق پرداخت.

این قانون را حذف مراقبت عمل نیاز از شماره امنیت اجتماعی به معنای مهاجران که فایل را برمی گرداند با یک شماره شناسایی مالیات دهندگان (یا قلع) می تواند پول دریافت کنید.

ارائه بخشی از 1,815-صفحه قانون که رهبری برای یک انتخابات دموکراتیک به رهبری خانه در روز جمعه. اما چشم انداز آن در حزب جمهوری خواه-اجرای سنا به مراتب از برخی.

مایکل Zona سخنگوی کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley R-آیووا به نام کلی قانون “DOA در سنا” اگر چه او نمی نظر به طور خاص در پول محرک است.

“سناتور. Grassley خواهد کار با همکاران خود در فاز 4 قانون اگر لازم است,” Zona گفت: در یک ایمیل. “این خیلی زود به آنچه که قانون شامل ممکن است. این امر نیاز به مقابله با هر گونه مشکلات مداوم در شیوه ای موثر است.”

دانلود NBC News, برنامه, برای پوشش کامل و هشدار در مورد شیوع کروناویروس

خلاصه ای از خانه دموکراتیک رهبران کمیته گفت: پول نقد را به عنوان “ثبات اقتصادی ضربه از coronavirus بحران با دور دوم بیشتر قابل توجهی تاثیر اقتصادی پرداخت.”

دور اول پرداخت ارائه یک راه نجات برای بسیاری از مردم در طول مبارزه همه گیر. جدید دموکراتیک به رهبری بیل می آید به عنوان coronavirus همچنان به تاخت و تاز اقتصاد با توده خاموش شدن ناگهانی که منجر حدود 33 میلیون آمریکایی از کار به فایل برای مزایای بیکاری.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>