هند برای ارائه $266 میلیارد دلار به افزایش همه گیر-ضربه اقتصاد

1 / 5

هند برای ارائه $266 میلیارد دلار به افزایش همه گیر-ضربه اقتصاد

گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در دهلی نو

توسط Aftab احمد و Nidhi Verma

دهلی نو (ایسنا) – نخست وزیر نارندرا مودی گفت که هند را ارائه 20 تریلیون روپیه ($266 میلیارد دلار) در اقدامات مالی و پولی برای حمایت از اقتصاد ضرب و شتم توسط یک جارو هفته-بلند مستند به مبارزه رمان coronavirus.

هند بیش از 70,000 موارد در میان آن 1.3 میلیارد جمعیت و تنظیم شده است به پیش افتادن از چین منشاء شیوع در عرض یک هفته. مودی گفت: سخت stay-at-home سفارشات خواهد بود فراتر از مارس 17 با مجموعه ای جدید از قوانین.

در یک آدرس به ملت گفت: این بسته معادل 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی و با هدف انبوه از کار و کسب و کار سیم پیچ تحت خاموش کردن طولانی مدت.

در ماه مارس دولت گفت: از آن ارائه شد حدود 1.7 تریلیون روپیه هند ($22.6 میلیارد دلار) در مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات و امنیت غذایی اقدامات عمدتا برای فقرا بود اما به طور گسترده ای متهم از انجام بیش از حد کوچک.

مودی گفت: جزئیات بسته جدید و همچنین اصلاحات از زمین و بازار کار می شود منتشر شده در روز:

“بسته خواهد شد و همچنین تمرکز بر روی زمین کار نقدینگی و قوانین. آن را به تهیه کردن به بخش های مختلف از جمله صنعت کلبه متوسط و کوچک شرکت کارگران طبقه متوسط, صنایع, در میان دیگران.”

اقتصاددانان گفت: بسته جدید شامل مارس تخصیص و همچنین نقدینگی اقدامات اعلام شده توسط بانک مرکزی ارزش 6.5 تریلیون روپیه.

“تیتر خبر به نظر می رسد مثبت است. شامل حدود 6.5 تریلیون روپیه در حال حاضر انجام شده توسط RBI (بانک مرکزی هند) و اولین بسته است. بنابراین اضافی است 13.5 تریلیون روپیه” گفت: Sandip Sabharwal یک بر اساس بمبئی-مدیر صندوق.

“آن مطابقت ندارد ناخالص جزئیات استقراض دولت بنابراین ما نیاز به نگاه در جزئیات. تیتر شماره باید, اما, تحریک بازار کوتاه مدت.”

هفته گذشته هند افزایش وام گرفتن از برنامه برای سال به 12 تریلیون روپیه از 7.8 هزار میلیارد به صندوق برخی از هزینه های.

اقتصاد کاهش هزینه های رو به افزایش

حتی قبل از همه گیر هند رشد کند و منابع مالی تیره و تار شد زیرا فقیر جمع آوری مالیات و هزینه های بالاتر.

ماه گذشته آژانس رتبه بندی Fitch گفت: هند رتبه حاکمیت می تواند تحت فشار اگر مالی خود را چشم انداز رو به وخامت بیشتر به عنوان دولت تلاش می کند برای مقابله با کروناویروس بحران است.

برخی از مفسران گفت که خیلی زود به می گویند که چگونه موثر این بسته را ثابت خواهد بود. “در اغلب موارد زمانی که دولت ساخته شده است که این بسیار بزرگ و خیلی بزرگ اطلاعیه … چهره شده اند اغلب fudged,” Yogendra Yadav, بنیانگذار حزب مخالف هند سواراج گفت: یک کانال تلویزیونی.

“آنچه ما در حال حاضر یک بیانیه از قصد. چگونه می تواند به شما نزاع با قصد?”

مودی گفت: اصلاحات از زمین و بازار کار در نظر گرفته شده بودند به هند رقابتی تر و یک بازیکن بزرگ در جهانی زنجیره تامین که برخی از آنها می تواند تغییر به دور از چین پس از همه گیر.

رهبران کسب و کار می گویند سرمایه گذاران بالقوه اغلب را انتخاب کنید و ویتنام و تایلند و بنگلادش پیش از هند به دلیل زمان مورد نیاز برای خرید زمین برای کارخانه محدود قوانین کار و افزایش هزینه های استقراض.

“این اصلاحات را ترویج کسب و کار و جذب سرمایه گذاری و تقویت بیشتر ‘ساخته شده در هند’,” مودی گفت.

دولتها و بانکهای مرکزی در سراسر جهان به راه انداخته بی سابقه مقدار پولی و مالی برای حمایت از اقتصاد است که وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر.

“هند در واکنش شده است ولرم در مقایسه با دیگر کلید سازمان ملل و در نتیجه گرفتن خوش است و همچنین نیاز به ساعت گفت:” Madhavi Arora سرب اقتصاددان در Edelweiss FX و نرخ.

“این نیاز دیده می شود چقدر خواهد بود به شکل مستقیم در حمایت از بودجه به ارزیابی فوری مالی آمار و در نتیجه منابع مالی است.”

(این داستان رفع روپیه هند تبدیل نرخ برابر دلار در 4 بند و تایپی در 7 بند از داستان از مارس 12)

(گزارش اضافی توسط Alasdair Pal و Devjyot Ghoshal در دهلی نو Swati Bhat در بمبئی; ویرایش توسط Sanjeev Miglani و کوین Liffey)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de