هندی, چینی, سربازان زد و خورد به تنش simmers در Ladakh

عکس: تریبون هند

هند و چین قفل شاخ در یک زد و خورد نظامی در شرق لاداخ در نزدیکی تبت که بنا به گزارش هفته گذشته آغاز شد.

به نظر می رسد وضعیت بسیار متشنج در حال حاضر نیز با توجه به حضور افراد ارتش آزادی بخش چین برگزاری زمین در نزدیکی Pangng Tso دریاچه, به گزارش رسانه های هندی.

در مه 6, نیروهای نظامی از هر دو طرف درگیری و پرتاب سنگ در هر یک از دیگر است که همچنین مجروح شدن چند نفر دیگر.

یک گزارش ادعا کرد که از 1200 سرباز در یک بازگشت به بالا محل توسط چین به هند نیز خواسته برای تقویت.

شده اند وجود دارد طولانی مدت در مرز تنش بین هسته ای همسایه با تلخ جنگ بیش از Indias شمال شرقی ترین ایالت آروناچال پرادش در سال 1962.

“رفتار پرخاشگرانه توسط دو طرف منجر به جراحات جزئی به نیروهای نظامی است. آن سنگ پرانی و استدلال به پایان رسید که در یک fistfight,” ارتش هند شرقی فرماندهی سخنگوی Mandeep Hooda به خبرگزاری فرانسه گفت در مارس 10.

این “stand-off” در روز شنبه در Naku La بخش نزدیک به 15 ، 000 فوت (4,572 متر) Nathu لا عبور در شمال شرقی ایالت سیکیم — که مرزهای بوتان و نپال و چین — بعدها پس از حل و فصل “گفت و گو و تعامل” در سطح محلی Hooda گفت.

“موقت و کوتاه مدت صورت آف بین مرز-امنیت نیروهای رخ می دهد به عنوان مرزهای حل و فصل نیست,” او اضافه شده است.

برخی از 150 سربازان درگیر شدند و در صورت خاموش پرس تراست هند گزارش شده است.

شده اند وجود دارد متعدد صورت آف و دعوا بین چینی و هندی سربازان, از جمله یکی در نزدیکی شمال غربی هند در منطقه لاداخ اسیر در فیلم در سال 2017, که در آن سربازان دیده می شد پرتاب مشت و سنگ.

در سال 2017 وجود دارد ارتفاع بالا بن بست در Bhutans Doklam منطقه برای دو ماه پس از ارتش هند با ارسال نیروهای نظامی برای جلوگیری از چین از ساخت یک جاده وجود دارد.

روابط پس از بن بست بیش از Doklam بین دو غول به نظر می رسد برای بهبود زیر مذاکرات بین رئیس جمهور چین و نخست وزیر نارندرا مودی در ووهان چین در سال 2018 است.

دو مرد نیز ملاقات کرد در ماه اکتبر گذشته در چنای در جنوب هند است.

چین هنوز هم ادعا می کند حدود 90000 کیلومتر مربع (35,000 کیلومتر مربع) از قلمرو تحت جدید Delhis کنترل.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>