اینترپل مسائل قرمز توجه کنید برای ما یک دیپلمات ایرانی را به اتهام کشتن هری دان


هری کشته شد زمانی که موتور خود را به سقوط یک خودرو در خارج از یک پایگاه نظامی آمریکا در سال گذشته – PA

اینترپل صادر قرمز توجه کنید برای همسر یک دیپلمات متهم به قتل هری دان به پلیس گفت: پدر و مادرش او “خواست بین المللی”.

انگلیسی دادستان شارژ آن Sacoolas باعث مرگ خطرناک رانندگی پس از یک تصادف ماشین که زدم 19-خاموش کردن موتور سیکلت خود را در خارج از یک پایگاه نظامی آمریکا در Northamptonshire سال گذشته است.

ادعا شده است که 42 ساله مشکوک شده بود رانندگی در طرف اشتباه از جاده قبل از سقوط.

Ms Sacoolas است از ما اطلاعات رسمی مستقر در RAF Croughton و ادعا مصونیت دیپلماتیک به او اجازه دهد به بازگشت به امریکا جرقه بین المللی ردیف.

یک استرداد درخواست شده توسط دفتر خانه رد شد توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo در ماه ژانویه است.

قابل توجهی تشدید بریتانیا موضع در موضوع ظهور آن در روز دوشنبه است که اینترپل صادر کرده است یک درخواست به نیروهای پلیس در سراسر جهان برای پیدا کردن و بازداشت موقت Ms Sacoolas اگر او عبور مرزهای خود را.

شماره 10 گفت: امتناع آمریکا برای استرداد Ms Sacoolas که متهم شده بود در ماه دسامبر به مبلغ یک “انکار عدالت”.

قرمز اعلامیه های صادر شده توسط سازمان بین المللی پلیس سازمان – که هر دو بریتانیا و ایالات متحده عضو آن هستند – به درخواست یک کشور عضو.

آنها متمایز هستند اما از حکم بازداشت بین المللی و اینترپل نمی وادار پلیس در هر کشوری به دستگیری کسی که سوژه های قرمز توجه کنید.

در ایمیل ارسال شده توسط Northamptonshire پلیس 19 ساله پدر و مادر گفته شد این گمان است که “خواست بین المللی” و “باید او را ترک ایالات متحده می خواست گردش باید به تصویب”.

در واکنش به توسعه و هری دان مادر شارلوت چارلز گفت: “این یک زمان وحشتناک برای ما.

“ما کاملا بیبهره و دل و دست ما هری هر دقیقه از هر روز.

“این مهم است که خبری که (ما سخنگوی) فقط به ما گذشت و ما در قطعه.

“من فقط می خواهم به اصرار خانم Sacoolas به بازگشت به انگلستان و انجام کار درست است. چهره عدالت و شاید پس از آن ما دو خانواده با هم می آیند پس از تراژدی و ساخت یک پل.”

یک سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا آخرین موقعیت خود در 30 آوریل گفت که در زمان حادثه و در طول مدت زمان در انگلستان قرار مصونیت از جنایی قضایی است.

Mr دان پدر و مادر تا به حال به طور جداگانه نوشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده درخواست او را برای بررسی این تصمیم برای جلوگیری از استرداد درخواست.

اخبار اینترپل متوجه آمد و تنها چند ساعت پس از رئیس نیروهای مسلح گفت: خانواده هایی که او را به نمایندگی خود را به ما همکاران در مورد راه اندازی یک جلسه پس از ادعای “نتواند در نزدیکی” دخالت نظامی آمریکا کارکنان.

کلی سر نیک کارتر می گذراند در نامه ای به شارلوت چارلز و تیم دونن امیدوار به افزایش ماده – گفت: “من بسیار حمایت از تعامل مثبت بین شما و ما پایه فرمانده”.

پدر و مادر خود را صادر کرده است یک درخواست به ترتیب یک جلسه با پایه زیر ادعای “سه نتواند در نزدیکی” مربوط به کارکنان خود را از این نوجوان مرگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>