ژاپن در المپیک شمشیرباز نوبت به تحویل مواد غذایی به نگه داشتن امید برای زنده بازی

Miyake شده است کار کردن در پشت بام در طول coronavirus shutdown. عکس: AFP

توکیو: با بازی های المپیک به تعویق افتاد و ورزشکاران در تلاش برای پایان می رسد دیدار از نظر مالی با توجه به coronavirus بالا, ژاپنی, شمشیرباز Ryo Miyake رد و بدل شده خود فلز ماسک و فویل برای دوچرخه و کوله پشتی به عنوان توکیو UberEats deliveryman.

29 ساله که برنده نقره در تیم فویل در بازی های المپیک 2012 لندن بود و خارش به رقابت در بازی های خانگی می گوید: کار او را نگه می دارد در شکل جسمی و ذهنی — به ارمغان می آورد و در مقدار مورد نیاز از پول نقد.

“من شروع به این دو دلیل به صرفه جویی در پول برای سفر (برای مسابقات آینده) و برای نگه داشتن خودم در شکل فیزیکی” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

“من می بینم چقدر من کسب درآمد در تلفن اما تعداد است و نه فقط پول برای من است. این یک نمره به من نگه داشتن رفتن.”

ژاپنی رسانه ها به تصویر کشیده Miyake به عنوان یک فقیر, تازه کار در تلاش برای پایان می رسد دیدار, اما او خود را برای خواسته خود را سه شرکت ها حمایت مالی می شود را در خود نگه دارد — حتی اگر این بدان معناست که زندگی پس انداز.

مانند بسیاری از جهان بالا, ورزشکاران, او در برزخ به عنوان ویروس نیروهای مسابقات لغو شود و نقش ویران با آموزش برنامه.

“من نمی دانم که من می توانم رزومه آموزشی و یا زمانی که بعد از مسابقات برگزار خواهد شد. من حتی نمی دانم اگر من می توانید نگه دارید تا من وضعیت روانی و یا انگیزه برای یک سال دیگر,” او گفت:.

“هیچ کس می داند که چگونه روند تحصیلی خواهد شد. تظاهر همه چیز خوب است برای رقابت است که به سادگی غیر مسئولانه است.”

در عین حال او خوشحال است عبور گسترده ای ژاپنی, سرمایه با دوچرخه و گوشی های هوشمند پیوستن به یک رشد لژیون بارگذاری تحویل کارکنان در تقاضا در طول بیماری همه گیر.

“وقتی که من دریافت سفارشات در تپه Akasaka, روپونگی (مرکز شهر) منطقه آن را می شود آموزش خوب” او لبخند می زند.

“چه زندگی می کنم ؟

بی سابقه ای به تعویق افتادن بازی های المپیک ضربه Miyake سخت به عنوان او با بهره گیری از یک پچ بنفش در حرفه خود.

پس از گم کردن ریو 2016 بازی های المپیک, Miyake آمد 13th در سال گذشته در مسابقات قهرمانی شمشیر بازی جهان — بالاترین-رتبه, ژاپنی, شمشیرباز در این رقابت است.

بین المللی المپیک کمیته تعیین تاریخ جدید برای بازی های المپیک در جولای 23, 2021.

اما با هیچ واکسن در دسترس برای coronavirus که به کشته شدن نزدیک به 300,000 در سراسر جهان حتی که آویزان در تعادل می باشد.

Miyake گفت: ژاپنی شمشیربازی تیم شنیده می شود در مورد به تعویق افتادن روز پس از ورود به ایالات متحده برای یکی از نهایی مقدماتی المپیک حوادث.

با خاطرات او به طور ناگهانی رایگان از آموزش و رقابت او گفت که او صرف ماه آوریل دردناک بیش از آنچه که قبل از ضربه در حال بارگذاری ایده.

“ورزش و فرهنگ به ناچار دوم آمده که مردم باید برای زنده ماندن در یک بحران” او گفت:.

“است که در بازی های المپیک واقعا مورد نیاز در وهله اول ؟ پس از آن چه من برای زندگی اگر نه برای ورزش ؟ این چیزی است که فکر کردم.”

“من دوست دارم نرده’

اما جدید و موقت حرفه ای ارائه مواد غذایی در توکیو داده شمشیرباز یک درایو جدید به موفقیت است.

“فوری ترین هدف من این است که قادر به شروع به آموزش هموار” پس اضطراری برداشته است, او گفت:.

“من نیاز به آماده جسمی و مالی برای لحظه ای. که بزرگترین ماموریت در حال حاضر.”

اما نه همه ورزشکاران ممکن است مقابله ذهنی با بازمانده یکی دیگر از “nerve-wracking” قبل از المپیک سال, او گفت:.

“آن را مانند در نهایت به پایان 42 کیلومتر ماراتن و سپس گفت: شما را به نگه داشتن رفتن.”

به عنوان یک کودک Miyake تمرین حملات خود را بر روی هر دیوار خانه خود را — و او گفت: شور و شوق خود را برای این ورزش چیزی بود که در حال رانندگی بود او در حال حاضر.

“من دوست دارم شمشیربازی. من می خواهم به قادر به سفر برای مسابقات و رقابت در بازی های المپیک است. که تنها دلیل من برای انجام این کار.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>