قاضی قرار می دهد خاموش تصویب تقاضای آمریکا برای اخراج فلین مورد

فایل – در این روز 10 ژوئیه 2018, فایل, عکس, سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین برگ دادگاه فدرال در واشنگتن پس از یک وضعیت شنوایی. (AP Photo/مانوئل Balce Ceneta فایل)

مهر — یک قاضی فدرال روشن ساخته جمعه که او نمی خواهد بلافاصله قانون در وزارت دادگستری تصمیم به اخراج آن پرونده جنایی علیه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین گفت: او را به جای آن اجازه خارج افراد و گروه ها در وزن با نظرات خود.

این حرکت نشان می دهد ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان مایل نیست به طور خودکار با مهر لاستیکی مهر کردن بخش برنامه به اخراج فلین دادستان است.

فلین گناه التماس کرد به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر روسیه تحقیقات به دروغ به اف بی آی در مورد گفتگو با روسیه سفیر ایالات متحده در دوران ریاست جمهوری دوره گذار است.

اما وزارت دادگستری گفت: هفته گذشته که FBI به حال کافی است تا به سوال فلین در وهله اول و که اظهارات او در طول مصاحبه نمی شد مواد را گسترده تر ضد جاسوسی تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و تهمت و مبارزه است.

این گروه گفت که رد شد به نفع عدالت و که آن را زیر توصیه ایالات متحده وکیل منصوب شده بود توسط دادستان کل ویلیام Barr به بررسی و مدیریت فلین بررسی است.

این تصمیم باید اول از طریق سالیوان که گفت: در دستور کتبی جمعه شب که “با توجه به زمان استقرار در این مورد” او پیش بینی “که افراد و سازمان ها را به دنبال ترک دادگاه” به فایل خلاصه بیان نظرات خود.

که به احتمال زیاد اشاره به بحث های قابل توجهی وزارت دادگستری اقدام باعث شده است تا در طول هفته گذشته با برخی از سابق مقامات مجری قانون بودند که درگیر در تحقیق و تفحص خود را ابراز نارضایتی از اخراج برنامه ریزی شده از طریق بیانیه های عمومی یا روزنامه نظر تکه.

قاضی گفت که او انتظار دارد به مجموعه ای از برنامه ریزی نظم حاکم بر ارائه چنین دادخواستها شناخته شده به عنوان amicus curiae — یا دوست-of-the-دادگاه — دادخواستها.

در یک دادگاه پر سهشنبه شب وکلا برای فلین اعتراض به کوتاهی amicus که یک گروه شناسایی خود را به عنوان “واترگیت دادستان” گفته بود آن در نظر گرفته شده برای ارائه کرد و گفت مختصر و دیگران آن را دوست دارم “هیچ جایی در این دادگاه است.”

“یک پرونده جنایی است که اختلاف بین ایالات متحده و متهم جنایی. وجود دارد هیچ جایی برای اشخاص ثالث به دخالت در اختلاف و قطعا نه برای غصب نقش دولت وکیل” فلین وکلای نوشت.

همچنین ممکن است که سالیوان می تواند برای درخواست اطلاعات اضافی از روی بخش مورد آن تصمیم گیری از جمله جزئیات بیشتر در مورد به همین دلیل آن را به طور ناگهانی ترک یک مورد آن تا به حال دنبال شده در دادگاه پس از سال 2017, زمانی که فلین گناه التماس کرد.

در مصاحبه شنبه شب با فاکس نیوز وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec گفت که این گروه موضع روشن در حرکت به اخراج این مورد.

“ما باور نمی کنیم این مورد باید آورده شده است ما در حال اصلاح است و ما قطعا امیدواریم که به نفع عدالت واقعی که قاضی در نهایت موافقت می کند و قطره پرونده ژنرال فلین” او گفت:.

_____

آسوشیتد پرس نویسنده مایکل بالسامو در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>