جاستین بیبر هایلی بالدوین در نظر دارد در داشتن یک نوزاد: همه شما نیاز به دانستن

جاستین بیبر هایلی بالدوین موجب شایعات در مورد یک کودک که بر روی کارت

جاستین بیبر و هایلی بالدوین شده اند و از بازی با احساسات طرفداران خود را در مورد برنامه های خود را در شروع یک خانواده.

و در حالی که این دو باید زودتر موجب شایعات در مورد یک کودک که بر روی کارت برای آنها به نظر می رسد آنها در هیچ عجله به استقبال عضو دیگر به زندگی خود را.

یک منبع ریخته لوبیا به HollywoodLife در مورد زن و شوهر و قدرت برنامه های در داشتن یک نوزاد و به نظر می رسد که نمی تواند اتفاق می افتد در هر زمان به زودی.

“جاستین و هایلی ابراز کرده اند به کسانی که نزدیک به آنها که آنها را در هر نقطه در نزدیکی تلاش برای یک نوزاد در حال حاضر. “که احتمالا سه سال به علاوه دور هنوز. آنها احساس می کنید آن را در برنامه های خدا در حال حاضر, اما در نهایت, آنها می خواهم عشق به کودک گفت:” خودی.

“آنها هر دو عاشق بچه ها و هایلی واقعا لذت می برد از دیدن جاستین با خواهر و برادر کوچکتر” آنها اضافه شده است.

“[کودک] در کارت اما نه در هر زمان به زودی. آنها واقعا با تمرکز بر ایجاد یک ازدواج قوی در حال حاضر” انگور به این نتیجه رسیدند.

در حال حاضر این زن و شوهر است که در قرنطینه در انتاریو, کانادا, احاطه شده توسط جالب خواننده جوان خواهر و برادر — Allie, 12, لزبین اسیایی, 11, Jaxon 10 و خلیج یکی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>