جاستین لانگ: بریتنی اسپیرز بود واقعا شیرین’ در حالی که فیلمبرداری ‘چهارراه’

سفر کردن خط حافظه! جاستین طولانی به یاد می آورد خود را برای اولین بار ملاقات با تقاطع costar بریتنی اسپیرز18 سال پس از فیلم ضربه تئاتر.

طولانی 41 گفت: ما هفته به طور انحصاری که او را ندیده 2002 فیلم “در زمان” اما به آن اعتراف “ممکن است سرگرم کننده” به rewatch آن را در میان خود coronavirus قرنطینه.

در حالی که ترویج “زندگی کوتاه است با جاستین لانگ” پادکست های Jeepers Creepers بازیگر منعکس شده در زمان خود را در مجموعه ای با نیزه, 38, و چگونه “عادی” او بود.

“من فقط به یاد داشته باشید که بسیار خوب” کانکتیکات بومی گفت: ما. “او فقط به نظر می رسید مانند یک چنین down-to-earth [شخص].”

Taryn Manning, Zoe Saldana, Britney Spears Crossroads
Zoe Saldana, Taryn Manning و بریتنی اسپیرز در چهارراه’ ریچارد فورمن/پارامونت/زمبا/Mtv/Kobal/شاتر

که او تنها نیست که به شما ستاره ادامه داد: “من به یاد داشته باشید که پس از خلع سلاح توسط چه عادی او به نظر می رسید. آن بود که در اوج شهرت او و مانند هر کس دیگری من هولناک توسط تصاویر ، او به طوری معروف است.”

این F است برای خانواده آلوم — که ستاره دار در کنار نیزه, Zoe Saldana and Taryn Manning در سال 2002 رام-com — یاد popstar بودن درست مثل هر کس دیگری در حالی که مشغول به کار است.

“شما همیشه فقط مرتب کردن بر اساس فرض کنیم که [مشاهیر] تغییرات افراد و یا آنها عمل می کنند من نمی دانم بزرگتر از زندگی است. عمل پر اب و تاب راه — و او واقعا نمی,” طولانی اضافه شده است. “او فقط واقعا شیرین و مهربان از حد نرمال است. این چیزی است که من به یاد داشته باشید.”

پس از این فیلم اسپیرز با تمرکز بر موسیقی او یک بار دیگر — و خانواده اش — در حالی که طولانی خود را ادامه داد و در فیلم و تلویزیون حرفه ای ابراز آلوین در آلوین و سنجاب ها فیلم ها و بازیگران در , هاکی, پذیرفته , و بیشتر.

بیش از سال گذشته Idiocracy ستاره, اما مشغول بوده است میزبانی Wondery “زندگی کوتاه است” پادکست که در آن جشن سالگرد یک سال در پنج شنبه, مارس 12.

“ما هیجان زده هستیم. ما نمی توانیم باور ما به طول انجامید تمام سال طولانی” گفت: ما پیش از این نقطه عطفی, قسمت, که, ویژه, Dax Shepard به عنوان مهمان.

“من مانند یک فن از خود نشان می دهد قبل از انجام این همه و پس از آن به معنای زیادی است که او یک سال مهمان” به سرزمین خواب وخیال بازیگر گفت: با توجه به بسیاری از طرفداران خود را کشف پادکست پس از او به نظر می رسد در شپرد “صندلی متخصص” پادکست. “این مهم برای ما به او باید او را به عنوان مهمان ما در این زمان است.”

طولانی بوده در مورد والدین آلوم 45 و نشان داد که این دو مشابه هستند در پادکست خود را سبک.

“من فکر می کنم آنچه باعث می شود او یک سخنور است که او چنین به طور طبیعی کنجکاو فرد” بلند گفت: شپرد. “و من می خواهم به فکر می کنم که من نیز به همین دلیل است که من برادر [مسیحی] و من دوست دارم انجام پادکست.”

اتمام سال اول اپیزود از “زندگی کوتاه است” پادکست در حال حاضر در Wondery.com.

با گزارش توسط Marc Lupo

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de