کیت میدلتون ‘در نظر گرفته هرگز خودش را به عنوان زیبا’: رویال شرح حال کتی elizabeth banks

کیت میدلتون در طول رابطه او با ویلیام تا به حال به صورت متعدد تند و زننده نظرات

کیت میدلتون اخذ شده مورد ستایش قرار داد به طور گسترده ای برای تجسم لطف و ظرافت با نه فقط او وظایف سلطنتی بلکه در نقش خود به عنوان یک مادر.

و با وجود قوی بودن نقش مدل برای بسیاری از دوشس کمبریج بنا به گزارش ها ممکن است در همان سطح از اعتماد به نفس خودش را از آنچه که نشان داده شده توسط افراد دیگر.

داشتن یک غیر سلطنتی پس زمینه, دوشس در طول رابطه او با ویلیام تا به حال به صورت متعدد تند و زننده نظرات در مورد خودش را در دست فشار دهید. و در سال 2007 زمانی که زن و شوهر جدا از راه برای یک دوره کوتاه بسیاری فکر می کردم آن را به بهترین عنوان کیت شده بود “بیش از حد طبقه متوسط” برای شاهزاده.

این منجر به ناامنی گرفتن توسعه یافته به عنوان سلطنتی شرح حال کتی elizabeth banks یک بار نوشت که دوشس شده بود ‘نا امن’ در مورد راه او به نظر می رسد.

“حتی اگر او تا به حال امن ترین پی پسر در سنت اندروز او هرگز gloated,” elizabeth banks نوشت.

“او در واقع کاملا نا امنی در مورد او می رسد و هرگز خودش در نظر گرفته pretty; او بسیار شیرین و بسیار خجالتی,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>