Kourtney Kardashian انتقاد شدید بارداری شایعات: آن را تنها چند پوند اضافی,’

این بدن! Kourtney Kardashian هیچ وقت برای بدن-shamers تلاش برای آوردن او را.

The 40-year-old Keeping Up With the Kardashians ستاره به اشتراک گذاشته شده یک سری از خیره کننده لباس شنای زنانه دوتکه عکس ها در Instagram در چهار شنبه, مه 13 و فورا ملاقات با یک تعداد انگشت شماری از اظهارات منفی در بخش نظرات. یکی از عکس ها نشان داد که تلویزیون واقعیت شخصیت lounging در daybed با یک کتاب در دست است. هنگامی که یک کاربر با هیجان تفسیر عکس به عنوان یک نشانه آن است که Kardashian انتظار کودک شماره 4 کالیفرنیا بومی قرار داده و پیروان خود را در خود جای.

Kourtney Kardashian Slams Pregnancy Rumors
Kourtney Kardashian. حسن نیت ارائه میدهد Kourtney Kardashian/Instagram

“این است که من وقتی که من چند پوند اضافی, و من در واقع آن را دوست دارم” کارداشیان پاسخ داد. “من با توجه به تولد سه بار و این شکل است, بدن من.”

در اوایل این سال شده بنیانگذار اشاره کرد که او نمی تواند مخالف دادن بچه ها ماسون, 10, پنه لوپه, 7 و سلطنت 5 — چه کسی او سهام با Scott Disick — خواهر و برادر دیگر. پس از ارسال یک عکس از او سر midriff در رسانه های اجتماعی در آوریل طرفداران بسیاری امیدوار بودند که مادر سه خواهد بود با اضافه کردن به نوزادان خود را یک بار دیگر. هر چند او محروم بارداری در زمان او او را تشویق پیروان به “برکت در خارج وجود دارد” اضافه کردن یک نماز دست از emoji برای تاکید.

ساعت پس از Kourtney در زمان ایستادن در برابر بدن-shamers برای نقد او فولر شکل خواهرش Khloé Kardashian پشت سرگذاشته بارداری شایعات از خود او. خوب آمریکایی مؤسسین و 35 ساخته شده احساسات خود را کاملا روشن پس از شایعاتی که او بود در انتظار فرزند دوم خود را با تریستان تامپسون آب گرفتگی رسانه های اجتماعی در روز چهارشنبه.

Kourtney Kardashian Slams Pregnancy Rumors
Kourtney Kardashian. حسن نیت ارائه میدهد Kourtney Kardashian/Instagram

“بیمار و مضر چیزهایی که مردم می گویند. من منزجر توسط بسیاری از چیزهایی که من میبینم. SMH مردم سوگند آنها می دانند که همه چیز را در مورد من. از جمله من رحم است. بیمار” Khloé توییتی, تنظیم ضبط مستقیم برای میلیون ها نفر از پیروان. “تند و زننده چیزهایی که شما می گویید در مورد من بیش از یک شایعه. من را دیده اند بسیاری از مضر/نفرت داستان توییتهایی دربارهی من بیش از یک داستان دروغ. و اگر آن را درست است. … این زندگی من است نه مال شما.”

این انتقام بدن میزبان سهام 2-year-old daughter واقعی با بازیکن NBA, 29 و exes شده است با هم ماندن در لس آنجلس در طول coronavirus بیماری همه گیر. با وجود تقسیم یک منبع می گوید ما هفتگی است که به طور انحصاری Khloé و ورزشکار “بسیار اقدام مانند یک زن و شوهر” و “مهربان بودن” نسبت به یک دیگر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de