مک کانل سرزنش قرار می دهد برای سال 2020 coronavirus شکست باراک اوباما در دفتر 2009-2017

با بیش از 80 ، 000 آمریکایی مرده را از coronavirus رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رئیس جمهور و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تلاش برای منحرف کردن سرزنش به رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

در گفت و گو با مغلوب ساختن پیشی جستن دختر در قانون لارا مغلوب ساختن پیشی جستن, بصورت زنده با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در روز دوشنبه مک کانل گفت که اوباما تیم که خارج شد بیش از سه سال پیش”را ترک نمی کند به این دولت هر نوع برنامه بازی برای چیزی شبیه به [coronavirus pandemic].”

سیاسی گزارش در ماه مارس که اوباما در شورای امنیت ملی در سمت چپ آن جانشینان یک سند با عنوان “راهکار برای پاسخ اولیه به بالا-نتیجه ظهور بیماری های عفونی تهدیدات بیولوژیکی و حوادث است.” این هشدار از مشکلات بالقوه مانند کمبود در تجهیزات حفاظت شخصی که گرفتار این کشور پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نادیده گرفته شده برای اجرای توصیه های آن است.

“ما به معنای واقعی کلمه آنها را ترک 69-صفحه همه گیر راهکار…. که آنها را نادیده گرفته ایم” ران Klain که نظارت ابولا پاسخ تحت اوباما و در حال حاضر توصیه presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن. “و یک دفتر به نام همه گیر آمادگی دفتر… که آنها را لغو کرد. و جهانی نظارت بر سیستم به نام پیش بینی .. که آنها برش 75 درصد.”

“این دیوانه کننده چیزی است که اوباما در سمت چپ آنها یک WH برای بیماری های همه گیر تحت اللفظی راهکار یک کابینه در سطح ورزش و زیرساخت های جهانی برای مقابله با ‘چیزی شبیه به این,'” توییتی سابق اوباما مشاور بن رودز.

مک کانل گفت که “بی طبقه” از اوباما به انتقاد از دولت فدرال coronavirus پاسخ گفت که او “باید دهان خود را بسته است.” در صوتی از تماس با اعضای سابق دولت او هفته گذشته به دست آمده توسط یاهو, اخبار, اوباما گفت که برگ برنده را از دست داده و همه گیر شد “مطلق هرج و مرج فاجعه است.”

بیش از 1.3 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت برای coronavirus در ایالات متحده با حداقل 80,600 مرگ و میر بیشترین تعداد در جهان است و بسیار بالاتر از کشورهایی که اجرا گسترده تست اولیه در این بیماری همه گیر.

“شما می دانید ما می دانیم که او نمی مانند بسیاری [چه این] دولت در حال انجام است که قابل درک” مک کانل اضافه شده است. “اما من فکر می کنم این کمی بی طبقه رک و پوست کنده به نقد یک دولت که بعد از شما می آید. شما تا به حال خود را در شات شما وجود دارد برای هشت سال.”

در یکی از نمرات توییتهایی و رسانهها بیش از آخر هفته تهمت متهم اوباما شخصا از “بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا تا کنون!” او به مراجع متعدد به “Obamagate” بدون توضیح آنچه در آن بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به فشار “Obamagate” در طول یک شنبه در جلسه ویروس, تست دوباره بدون تعیین “جرم سیاسی” او imputing به دولت قبلی.

خواسته به طور خاص توسط یک خبرنگار او پاسخ داد: “Obamagate: این در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی. آن در جریان بوده است از قبل از اینکه من حتی رو انتخاب می شوند. و آن را یک رسوایی که در آن اتفاق افتاده است. و اگر شما نگاه کنید در چه رفته است و اگر شما در حال حاضر همه از این اطلاعات که منتشر شد — و از آنچه من درک می کنم که تنها آغاز — برخی از چیزهای وحشتناک اتفاق افتاده است و آن را هرگز نباید اجازه داده شود به اتفاق می افتد در کشور ما دوباره.”

“چه جرم دقیقا همان است که شما او را متهم ؟” به دنبال یک خبرنگار در باغ گل رز.

“شما می دانید چه جرم است” گفت: تهمت و پس از چندین خبرنگاران تا به حال ساخته شده آن را پاک کردن آنها نمی دانند که چه جرم و جنایت بود. “جرم و جنایت بسیار واضح و آشکار برای همه است.”

گفتههای اخیر با تهمت و دوستانه مفسران در فاکس نیوز نشان می دهد یک اتصال به اف بی آی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی ژنرال مایکل فلین آغاز شد که در حین انتقال بین دولت. فلین اخراج شد —با مغلوب ساختن پیشی جستن — پس از سه هفته به عنوان مشاور امنیت ملی و بعد التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد مکالمات او با سفیر روسیه. هفته گذشته دادستان کل ویلیام Barr گفت: وزارت دادگستری خواهد رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین.

ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات رادیو فردا میزبان و غیر رسمی تهمت مشاور Sean Hannity گفت: در ساعات پر بیننده نشان می دهد که اوباما بود فعال “دولت فلسطینی” به “انجام کار کثیف.” اما جمهوری خواهان مجلس سنا روز دوشنبه گفت: آنها علاقه مند به تحقیق اوباما.

دوشنبه توجیهی نامیده می شد برای به رخ کشیدن در مورد تهمت موفقیت دولت در مبارزه با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تکرار ادعای او برای اولین بار ساخته شده بیش از دو ماه پیش که هر آمریکایی که “می خواهد” به آزمایش می شود برای coronavirus می توانید تست.

Adm. برت Giroir که سر coronavirus پاسخ برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی ساخته شده تفاوت که هر کسی که معیارهای در حال آزمایش است و “نیاز” یک تست می تواند یکی.

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de