نزدیک به 5000 حامله زنان پاکستانی تقاضا فوری بازگشت از دبی در میان coronavirus

اخبار/فایل

دبی: 5000 عنوان بسیاری از باردار زنان پاکستانی ساکن در امارات متحده عربی ساخته شده اند یک درخواست ویژه فوری برای بازگشت از دبی در نور از شیوع کروناویروس مسئولان کنسولگری در دبی تایید کرد در روز سه شنبه.

با توجه به مقامات صدها نفر از مردم جمع آوری در اطراف کنسولگری در دبی هر روز دیده می شود شفاعت خود را تخلیه. اما دیپلماتیک مقامات اطلاع از شرح مشکل خود را از محدودیت ها و تکرارهای و آنها را ترغیب به بیمار در مورد این موضوع.

حدود 2000 نفر از افرادی که بیمار هستند نیز درخواست فوری برای بازگشت از امارات. همانطور که در کنسولگری حدود 63,000 پاکستانی در دبی می خواهید به عودت به پاکستان پس از شیوع ویروس.

امید است که این شماره از ویژه پرواز افزایش خواهد یافت و از ماه آینده است و پروازهای منظم به احتمال زیاد به از سرگیری پس از عید پاکستان دیپلمات گفت که تا کنون بسیاری از مردم مستحق شده اند رایگان ارائه بلیط بازگشت.

با توجه به کنسولگری پاکستان در حال حاضر 23,000 پاکستانی را از دست داده اند شغل خود را و می خواهید به بازگشت به کشور خود در حالی که وجود دارد 17,000 پاکستان گردشگران بسیاری از آنها که به دبی در جستجوی کار هستند اما رشته در کشور با توجه به همه گیر.

ماه گذشته خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) گفته بود که این امر ترتیب 11 پرواز به بازگرداندن شهروندان پاکستانی رشته در دبی. پرواز را به پاکستانی ها از دبی اداره می شد مارس 19 و 20.

سه پرواز در آورده پاکستانی به اسلام آباد و دو هر یک به کراچی و لاهور. دو هواپیما عودت پاکستانی از دبی به فیصل آباد و مولتان.

زیر یک لینک ویدئو کنفرانس بین امارات متحده عربی وزیر منابع انسانی و ذوالفقار بخاری برتر مشاور در خارج از کشور, پاکستانی, دولت امارات متحده عربی اعلام کرده بود که آن را تمدید ویزا پاکستانی رشته در کشور است.

امارات متحده عربی نیز اعلام کرد که تصمیم گرفته بود برای کمک به رشته پاکستان اتباع در هر راه ممکن و مورد توافق برای ارائه حمایت قانونی برای کسانی که مایل به ماندن در کشور است.

هر دو وزیران مورد بحث است که اتباع پاکستانی بودند که به تازگی از شغل خود برکنار خواهد بود که حقوق کامل و مجازی مشاغل ارائه خواهد شد به پاکستان کارکنان بر اساس اولویت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>