شهر نیویورک ثبت شده 24,000 مرگ و میر بیشتر از حد نرمال بیش از 2 ماه در این بهار. حدود 5000 نفر از کسانی که هنوز هم یک راز است.

یک ماشین نعش کش پشت به یک کامیون یخچال را انتخاب کنید تا مرحوم بدن خارج از بروکلین بیمارستان در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ

  • شهر نیویورک ثبت چهار بار معمولی تعداد مرگ و میر در این بهار.
  • از 24,000 بیش از حد مرگ و میر گزارش شده از 11 مارس تا مه 2 حدود 19,000 بودند نسبت به کوروناویروس.
  • یکی دیگر از 5000 مرگ باقی می ماند یک رمز و راز است.
  • برخی از مرگ و میر غیر قابل توضیح هنوز هم می تواند با توجه به کروناویروس اما عمومی-کارشناسان بهداشت می گویند که ما ممکن است هرگز برای مطمئن دانند.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

قبل از شیوع کروناویروس جدید, نیویورک شهرستان انتظار می رود برای دیدن حدود 8000 مرگ و میر در این بهار. به جای وزارت بهداشت ثبت 32,000 مرگ و میر ناشی از مارس 11 به 2.

حدود 14,000 از 24,000 حد مرگ بودند آزمایشگاه تایید موارد coronavirus. یکی دیگر از 5000 در نظر گرفته “احتمالی” coronavirus مرگ و میر — معنی بیماران آزمایش نشده اما coronavirus ذکر شده است خود گواهی مرگ.

که برگ دیگری 5000-به علاوه مرگ و میر است که نمی توان توضیح داد. در یک مقاله جدید به شهر نیویورک وزارت بهداشت تخمین زده است که کسانی که بیش از حد “ممکن است به طور مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به این بیماری همه گیر.”

برخی ممکن است افرادی که coronavirus اما صبر بیش از حد طولانی به دنبال مراقبت های پزشکی — یا به دلیل ازدحام بیش از حد در بیمارستان ها و یا شهر پناهگاه در محل فرمان — و در خانه درگذشت. بیمارستان ها نیز ممکن است نسبت به برخی از مرگ و میر به شرایط بهداشتی اساسی مانند بیماری قلبی یا دیابت که در واقع coronavirus در درجه اول مسئول است.

این شهر در بخش بهداشت و درمان نوشت که مرگ غیر قابل توضیح “نیاز به تحقیقات بیشتر” اما عمومی-کارشناسان بهداشتی می گویند 5,000 مرگ و میر ممکن است یک راز باقی می ماند برای همیشه لطفا برای.

برخی از coronavirus مرگ هرگز توان شمارش

یک پرستار دستمال اشک به عنوان پلیس نیویورک برای تشویق کارکنان بهداشتی درمانی در 16 آوریل سال 2020 است.

REUTERS/Mike Segar

Coronavirus آمار شهر نیویورک در اواسط ماه مارس در حدود همان زمان فصل آنفولانزا بود و پیچ در پیچ پایین. از آنجا که ویروس ها به اشتراک گذاری برخی از علائم می توان آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا یک فرد رو آنفولانزا یا COVID-19 بدون تست مثبت برای یکی از آنها.

محققان در حال حاضر به ذکر درجه که محدود تست در اوایل شیوع و مشکل پیدا کردن و شناسایی بیماران بدون علامت باعث بسیاری از coronavirus موارد تشخیص داده نشده. در ارتفاع شهر نیویورک شیوع بیمارستان تنها آزمایش بیماران با بیماری شدید باعث بسیاری از موارد خفیف به خارج از رسمی شمارش. برخی از بهداشت عمومی کارشناسان برآورد کرده اند که مورد واقعی بالغ در ایالات متحده می تواند حداقل 10 برابر بیشتر از ارقام فعلی.

الیزابت Halloran یک biostatistician در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان و دانشگاه واشنگتن گفت: کسب و کار خودی که در شهر نیویورک احتمالا تا دو هفته تاخیر در گزارش مرگ و میر, اما حتی پس از آن برخی از مرگ و میر دریافت نمی تشخیص مناسب.

“شما لازم نیست که به هوشمند واقعی هنگامی که شما با دیدن این تصاویر از همه کسانی که در یخچال کامیون با بدن در آنها را به می دانم که آنها باید به داشتن مرگ و میر بیشتر از حد معمول” Halloran گفت.

“من شک دارم که آنها در حال رفتن به انجام کالبد شکافی بر روی همه آنها,” او اضافه شده است. “هستند بسیاری از مرگ و میر است که ما احتمالا هرگز نمی خواهد می دانم که اگر آنها coronavirus مرگ و میر یا نه.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>