شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری را کنار گذاشته دشمنی و بازسازی روابط برادرانه یک بار دیگر

هری و ویلیام در حال بازگشت در تماس و در حال تقویت روابط برادرانه زیر هری حرکت

شاهزاده هری و پرنس ویلیام پس از یک گزارش ریفت به نظر می رسد به نقاشی نزدیک هم همیشه از سابق حل و فصل را به زندگی جدید خود را در لس آنجلس.

با توجه به گزارش دو “در تماس” و تقویت روابط برادرانه زیر هری حرکت در سراسر برکه.

سلطنتی متخصص کتی گفت: elizabeth banks , سرگرمی, امشب: “وجود داشته است به وضوح برخی کاملا اصلی شکاف در این رابطه اما همه چیز رو بهتر و من می دانم که ویلیام و هری در لمس در تلفن.”

“آنها باید انجام تماس های ویدئویی با هم انجام داده اند و بسیاری از خانواده تولد و من فکر می کنم با پرنس چارلز بودن که واقعا مجبور برادران به انتخاب کنید تا به تلفن و تماس,” او اضافه شده است.

Elizabeth banks اظهار داشت که به عنوان هری گزارش احساس دلتنگ’ در لا این در آمد که در زمان مناسب به عقب بر گردیم در تماس با برادر بزرگ خود را.

“من فکر می کنم وجود دارد احساس آرامش در هر دو طرف است که این درام در حال حاضر چیزی از گذشته است.”

“این Sussexes هستند را با زندگی جدید خود را [و] Cambridges می توانید به زندگی بدون همه ناراحت و درام است که به وضوح یک معامله بزرگ در پشت صحنه. من فکر می کنم کیت و ویلیام از دست هری و مگان به درجه, اما قطعا آنها از دست هری [بودن] در اطراف و بخشی از زندگی خود را,” او اضافه شده است.

او همچنین بر این باور است که مورچه و اولین تولد شد دلیل فاب چهار مجدد عملا: “من کاملا مطمئن هستم که وجود دارد ارتباط بین Cambridges و شاهزاده ولز و من گفتم هری میدارد تلفن به طور منظم به مادر بزرگ او ملکه است. آنها که در همان تماس در روز تولد او. من مطمئن هستم که وجود دارد زوم تولد فراخوان مورچه بیش از حد.” او بیشتر صحبت در مورد ساسکس جفت جدید زندگی در لا و چگونه آنها در حال لذت بردن از آزادی.

“آنها به حل و فصل را به زندگی خود را در L. A. و این مسیر برای آینده است. به من گفتند که آنها احساس یک حس آزادی و آنها واقعا لذت بردن از زندگی جدید خود را و [انجام] همه چیز کمی بیشتر در مورد شرایط خود,” او گفت:.

او گفت: بیشتر که دوک ساسکس است چسبیده به موسسات خیریه است که چگونه او در مقابله با احساس غربت.

“ایده این است که آنها فقط می خواهد به بیش از رفتن به امریکا و فراموش نکنید در مورد این موسسات خیریه و سازمان ها-به ویژه در هری مورد [زمانی که] آنها بوده است و بخشی از زندگی خود را برای مدت طولانی — که کاملا در این مورد نیست. هری نگه می دارد در تماس با آنها را به طور منظم. او احتمالا نتواند برخی از مردم که او با این نسخهها کار میکند. او حامی موسسات خیریه مانند WellChild برای بسیاری از سال های بسیاری [تا] او جعلی دوستی نزدیک وجود دارد بنابراین بله — او را از دست رفته خود را دوستان و برداشتن تلفن برای آنها است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>