پوتین اعلام کرد برای پایان دادن به کروناویروس مستند به روسیه نوشته های ضبط-بالا بودن تعداد موارد جدید


ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ساخته شده است یک آدرس تلویزیونی به روسیه در روز دوشنبه – الکسی Nikolsky/Sputnik/کرملین استخر عکس

ولادیمیر پوتین گفت: روسیه باید آن را بازگشت به کار در روز سه شنبه یک روز پس از ارسال تقریبا جهان بالاترین رشد روزانه در coronavirus مورد دوم تنها به ایالات متحده است.

روسیه شده است تحت مستند برای کمی بیش از شش هفته و اگر چه تعداد موارد جدید است hovered حدود 10000 در هر روز برای یک هفته در حال حاضر علاوه بر این از جدید 11,656 موارد در روز دوشنبه شکست این کشور رکورد.

رئیس جمهور پوتین در سخنرانی خود به ملت در روز دوشنبه تمجید مقامات روسی برای مصرف در Covid-19 اولیه اضافه کردن بیشتر تخت بیمارستان و ramping تا تست و گفت که وقت آن است که برای پایان دادن به آنچه او لقب “غیر کاری هفته” در روز سه شنبه.

“ما نمی تواند هدایت یک طرح به دلیل برخی اقدامات در برخی مناطق می تواند ایجاد خطرات غیر ضروری به شهروندان در حالی که در مناطق دیگر آنها می تواند منجر به بی معنی محدودیت در مردم و کسب و کار” آقای پوتین گفت: خروج از آن تا به منطقه ای فرمانداران به تصمیم می گیرید که چگونه برای کاهش محدودیت.

اگر چه در تعداد مطلق از سرعت که در آن عفونت نرخ رشد در حال کاهش است با توجه به معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova که گفت: آزمون تبدیل شده است چنان گسترده است که 46 درصد از تایید موارد بدون علامت بودند.

اضطراب برای جلوگیری از بودن در ارتباط با خبر بد رئیس جمهور آمریکا تا حد زیادی گرفته صندلی عقب در برخورد با شیوع و مواجه انتقاد به عدم ارائه هر گونه کمک قابل توجهی به کسب و کار مبارزه و افرادی که درآمد خود را از دست داده.

در روشن پیشنهاد برای تقویت خود را کاهش مقبولیت آقای پوتین روز دوشنبه متعهد یارانه نقدی برای خانواده ها با فرزندان و معافیت های مالیاتی برای کسب و کار در یک بسته کمک های اقتصادی که هنوز هم نشان دهنده کسری از آنچه که روسیه اقتصاددانان برجسته و رهبران مخالفان پیشنهاد کرده اند.

آقای پوتین خوش بینی در مورد بیمارستان ظرفیت ها و تست های مجموعه ای را به 300,000 تا پایان هفته صدا همه بیشتر گیج کننده به عنوان سرگئی سوبیانین که شهردار مسکو هنوز هم هشدار Muscovites در مورد “چالش های پیش رو” و اصرار دارد که پایتخت روسیه است که هیچ جا در نزدیکی قله در عفونت.

آقای سوبیانین هفته گذشته تمدید city lockdown حداقل تا پایان ماه با ساکنان موظف به پوشیدن پوشش صورت و دستکش در تمام اماکن عمومی.

روسیه ثروتمندترین شهر با منابع مالی غیر قابل مقایسه به بقیه کشور های مسکو شروع به نشان دادن نشانه هایی از plateauing در عفونت های جدید در هفته گذشته و مقامات گفت: تعداد کسانی که از بیمارستان مرخص شد تا در نهایت شروع به بیش از تعداد بیماران جدید.

این Covid-19 شیوع در مناطق که در آن بیمارستان ها مزمن کمبود بودجه روبرو شده و مراقبت های بهداشتی کارگران تقریبا همیشه کمبود تجهیزات حفاظت شخصی است که عقب مانده دو هفته پشت مسکو و سوالات مطرح شده در مورد حداقل چند منطقه مهم شده اند که نشان غیر طبیعی و سیما در موارد جدید.

رئیس جمهور تعجب اعلام شد تا حد زیادی دیده می شود به عنوان یک نشانه آن است که او در حال حاضر شستن دست های خود را از این بیماری همه گیر در اثر مخربی بر اقتصاد منطقه ای رهبران در نهایت مسئول خرید اینترنتی.

سیاستمدار مخالف دیمیتری Gudkov خلاصه یک مشترک را در رئیس جمهور پوتین رویکرد در یک صدای جیر جیر:

“شما نمی توانید اقامت در خانه در هزینه های خود را هر بیشتر _ و از آنجا که ما قصد داریم به شما هر گونه پول ما را به خطر سلامت مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>