رند پل spars با دکتر Fauci در سنا شنوایی: “من فکر نمی کنم شما پایان همه’

تصویر/آمریکا

  • رند پل سناتور. انتقاد Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری متخصص در سنا در جلسه روز سه شنبه و استدلال کرد که بسیاری از ایالت ها می تواند شل اجتماعی-فاصله دستورالعمل بدون دیدن جدید موج در coronavirus عفونت.

  • “تا آنجا که من به شما احترام بگذارند دکتر Fauci, من فکر نمی کنم شما پایان همه” پل گفت: “ما می توانید گوش دادن به توصیه های خود را, اما مردم وجود دارد و در طرف دیگر وجود دارد گفت: نمی شود یک موج.”

  • پل می خواهد به بازگشایی اقتصاد و مدارس در سراسر کشور با وجود Fauci هشدار که انجام این کار مناسب و بدون کاهش سیستم در محل می تواند باعث تجدید حیات.

  • Fauci عقب رانده در پل انتقاد کرد و اعلام کرد که او “هرگز خودم را به پایان همه” و این که او به مشاوره بر اساس “بهترین شواهد علمی” و نه اقتصادی یا اجتماعی و نگرانی است.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سناتور. رند یک کنتاکی از حزب جمهوری خواه با انتقاد Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری متخصص در سنا در جلسه روز سه شنبه این استدلال که Fauci نباید “پایان همه” تصمیم ساز می آید به ما را coronavirus پاسخ.

پل وجود دارد گفت: به احتمال زیاد نمی تواند افزایش coronavirus موارد به عنوان متحده شل اجتماعی-فاصله دستورالعمل ها و بازگشایی کسب و کار. او افزود که امیدوار است که آن “که پیش بینی عذاب و دل تنگی” را “اعتراف است که آنها در اشتباه بودند اگر وجود ندارد خروش است.”

رند پل سناتور..

پل که قرارداد coronavirus ماه گذشته اصرار داشت که “در خارج از انگلستان” در این کشور تا به حال دیده یک “نسبتا خوش خیم البته برای این ویروس” — حتی اگر نیویورک است که در انگلستان شده است کانون این کشور شیوع.

“تا آنجا که من به شما احترام بگذارند دکتر Fauci, من فکر نمی کنم شما پایان همه” پل گفت. “من فکر نمی کنم شما یک فرد است که می شود تصمیم گیری کند. ما می توانید گوش دادن به توصیه های خود را, اما مردم وجود دارد و در طرف دیگر وجود دارد گفت: نمی شود یک موج.”

Fauci قبلا هشدار داده است که وجود دارد می تواند ویرانگر resurgences اگر متحده و محلات نمی توجه به دستورالعمل های فدرال برای ویروس کاهش آنها بازگشایی شده است.

پل حمایت از بازگشایی مدارس در سراسر کشور در پاییز با وجود هشدارهای از کارشناسان از جمله Fauci.

Fauci عقب رانده در پل انتقاد کرد و اعلام کرد که او به توصیه های مبتنی بر شواهد علمی و نه اقتصادی یا اجتماعی و نگرانی است.

“سناتور پل با تشکر از شما برای نظرات شما. من هرگز خودم را به پایان تمام و تنها صدای این” Fauci گفت. “من یک دانشمند ، یک پزشک و بهداشت عمومی رسمی. من به مشاوره با توجه به بهترین شواهد علمی.”

Fauci است که کمک به رهبری کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت که هر دو او و پل باید “فروتن” در اذعان دارد که مقدار آنها نمی دانند که در مورد COVID-19 اثر بر مردم است.

وی با اشاره به اخلال در مورد کودکان پیمانکاری ناشناخته التهابی سندرم شبیه به بيماری کاوازاکی و مرتبط با COVID-19 اضافه کرد که مقامات باید فرض کنیم که کودکان امن خواهد بود از بدترین اثرات ویروس.

“ما نمی دانیم که همه چیز را در مورد این ویروس و ما واقعا بهتر بسیار مراقب باشید به خصوص وقتی که می آید به کودکان,” او گفت: به عنوان مثال از “کودکان ارائه با COVID-19 که در واقع بسیار عجیب و غریب التهابی سندرم است.”

کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>