رئیس جمهور روسیه سخنگوی بستری با کروناویروس

مسکو (AP) — سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov در بیمارستان بستری شده است با کروناویروس آخرین در یک سری از موانع برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در تلاش برای جلوگیری از رشد شیوع.

“بله, من و بعد فورا رفت واز بیمار است. من تحت درمان” Peskov کلیدی دستیار پوتین گفت اینترفاکس خبرگزاری در روز سه شنبه.

همچنین آلوده شد Peskov همسر المپیک, یخ, رقص, قهرمان تاتیانا Navka. او به خبرنگاران گفت که Peskov وضعیت بود “رضایت بخش” و این که زن و شوهر تصمیم به ورود به بیمارستان به طوری که به افشای بقیه خانواده خود را.

“او آن را به ارمغان آورد (ویروس) از کار” Navka بیان شد که روزانه طوفان خروجی آنلاین.

Peskov, 52, شده است سخنگوی پوتین از سال 2008 اما شروع به کار او در اوایل 2000s.

Tass به نقل از خبرگزاری Peskov گفت: او در گذشته شاهد پوتین در فرد “بیش از یک ماه پیش.”

خبرنگاران از کرملین استخر گفت: در توییتر که Peskov گذشته دیده می شد در روز 30 آوریل در دیدار با پوتین. این روشن نیست که آیا این دو نفر در همان اتاق و از آنجا که پوتین با انجام جلسات خود را از طریق تلفنی در هفته های اخیر از محل اقامت خود در نوو-Ogaryovo در خارج مسکو است.

Peskov است که نه تنها دولت رسمی به پایین آمدن با کوروناویروس. نخست وزیر میخائیل Mishustin نشان مارس 30 که او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. روز بعد ساخت و ساز و مسکن وزیر ولادیمیر Yakushev بود در بیمارستان بستری و وزیر فرهنگ و ارشاد اولگا Lyubimova در هفته گذشته گفت: او خود منزوی پس از آلوده شدن.

اعلام Peskov را بستری شدن در بیمارستان یک روز پس از پوتین گفت: روسیه کاهش شیوع و اعلام کرد او در کاهش برخی از سراسر کشور مستند محدودیت.

اما سوال جدید در حال مطرح شده در مورد چگونه موفق به پاسخ شده است. مقامات بهداشتی گزارش دادند هزاران نفر از عفونت های جدید بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال سقوط بیمار مبتلا به این ویروس در میان شکایات که دنده محافظ است در تامین کوتاه مدت و آتش سوزی مرگبار شکسته در دو بیمارستان برای بیماران مبتلا به ویروس ظاهرا از معیوب دستگاه تنفس.

نادرست بحران بهداشت و درمان می تواند صدمه دیده است پوتین عمومی پس از تصویب بیش از 20 سال در قدرت است. این کاهش بوده است پس از سال 2018 زمانی که او نورد محبوب اصلاحات که افزایش سن بازنشستگی برای روس ها است و در حال حاضر در پایین ترین سطح خود از سال 2013.

“اگر ما شروع به دیدن توده عفونت و معلوم است که این یک حرکت اشتباه است … آن را ضربه زدن به دولت رأی سخت” سابق کرملین speechwriter تبدیل تحلیلگر سیاسی عباس gallyamov می گفت: آسوشیتد پرس. “مردم قطعا آن را برای اتصال این او (پوتین) تصمیم” به سهولت و محدودیت های او اضافه شده است.

روسیه گزارش کرده است بیش از 232,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 2100 ویروس-مرگ و میر ناشی از شنبه. ساعت قبل از پوتین یک سخنرانی تلویزیونی دوشنبه در مورد پایان دادن به بخشی اقتصادی مستند مقامات بهداشتی گزارش یک رکورد روزانه بیش از 11,600 موارد جدید.

“اجازه دهید به یاد داشته باشید این” سیاستمدار مخالف پوتین توییتی پس از سخنرانی پوتین. “پوتین برداشته سراسر کشور محدودیت ها با هدف مهار بیماری همه گیر در روز زمانی که یک رکورد تعیین شده است در عفونت های جدید. W برای ‘حکمت است.'”

روز سه شنبه مقامات بهداشتی گزارش یک بار دیگر تقریبا 11,000 عفونت های جدید.

به دلیل شیوع 67 ساله پوتین تا به حال به تعویق انداختن یک رای در سراسر کشور در ماه گذشته تغییر در قانون اساسی است که هموار راه را برای او را به ماندن در اتاق تا 2036 اگر او بخواهد.

روز سه شنبه مقامات بهداشت گفت: آنها بررسی ایمنی هواکش پس از آتش سوزی در بخش های مراقبت ويژه ظاهرا به این دلیل که دستگاه تنفس درستی کار. کشته در مجموع شش نفر در چهار روز گذشته.

آتش سوزی روز سه شنبه در بیمارستان سنت جورج در سن پترزبورگ به کشته شدن پنج نفر در هواکش. یکی دیگر از فروغ شنبه در Spasokukotsky بیمارستان در مسکو کشته شدن یک بیمار است. هر دو بیمارستان شده بود repurposed برای درمان coronavirus بیماران و در هر دو مورد معیوب روسیه ساخته شده فن های گزارش شده برای آغاز آتش سوزی.

دولت می گوید: بیمارستان ها باید به اندازه کافی هواکش برای مقابله با شیوع و پوتین روز دوشنبه گفت که تنها “بخش کوچکی” از روسیه یک انبار استفاده شده است.

پزشکان در بیمارستان در خارج از شهرهای بزرگ مانند مسکو و سنت پترزبورگ شکایت شده است در مورد به اندازه کافی هواکش و یا کیفیت پایین و همچنین در مورد جارو کمبود تجهیزات حفاظتی.

Peskov به طور منظم رد آن شکایت در جلسات روزانه و نگهداری است که بیمارستان ها به خوبی مواجه نگردند با همه چیز آنها نیاز نسبت دادن گزارش از کمبود به حوادث که جدا شدند به سرعت رسیدگی توسط دولت است.

او شده است کرملین چابک صدای در انکار روسیه در درگیری های مختلف بین المللی رسوایی مانند استنتاج در سال 2016 آمریکا, انتخابات, مسمومیت از روسیه سابق جاسوسی سرگئی Skripal در انگلستان و اتهامات اخیر از سرویس های امنیتی روسیه توطئه به سم چک مقامات.

Peskov است عفونت به پرسش دوباره در مورد گسترش ویروس به مقامات دولتی بالا.

در اواخر ماه مارس پوتین شد عکس, دست دادن با دکتر دنیس Protsenko سر از مسکو top بیمارستان برای coronavirus بیماران. هفته آینده Protsenko شد گزارش شده است که با این ویروس آلوده.

“چه کسی شما فکر می کنم از نظر” چه کسی است ؟ ‘ هنگامی که شما خواندن اخبار در مورد Peskov?” سیاستمدار مخالف Leonid Volkov توییتی شنبه. “و به همین دلیل پوتین بود (در ذهن خود)?”

___

آسوشیتد پرس تولید کننده تانیا Titova کمک کرده است.

دنبال AP ویروس پوشش در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>