Scheana Shay می گوید: ‘پمپ قوانین باعث می شود او را به یک پسر بچه-دیوانه Desperado’

صحبت های او حقیقت! Scheana Shay نشان داد او شروع به خود را در کانال یوتیوب برای نشان دادن سمت خودش که Vanderpump قوانین نیست.

واقعیت تلویزیون ستاره, 35, گفت جسی Bongiovi در طول یک Instagram کنند و شراب شرکت همپتون آب بر روز شنبه, مارس 12 که او می خواست طرفداران خود را به “دیدن کامل Scheana.” که شامل “طرف بد خوب طرف همه از آن” است که در غیر این صورت پنهان در سری براوو.

“این تمام زندگی من از ماه اوت گذشته تاکنون شده است در نشان دادن” Shay گفت: Jon Bon Jovi ؛ “بسیار تغییر کرده است. من فقط مثل احساس من بدهکار آن را به طرفداران من به آنها بیشتر از یک بینش به زندگی من از فقط یک ساعت پادکست با هیچ جنبه های بصری.”

Scheana Shay Says Pump Rules Makes Her Out to Be Boy-Crazy Desperado
Scheana Shay در BravoCon در نوامبر 16, 2019 در شهر نیویورک است. گریگوری پک/شاتر

کالیفرنیا بومی توضیح داد که پمپ قوانین دارای رنگ بسیار اریب تصویر از او به عنوان از اواخر سال.

“شما می بینید بسیار یک بعدی پسر-crazy desperado [نشان می دهد] پایین-کلید ساخت من شبیه من ضربه زدن بر روی یک کودک-فرد و این نیست که من در همه” Shay گفت: تصدیق کرد که هر کس “cringey لحظات [و] به همین دلیل من کار دارند.”

این “Scheananigans” پادکست میزبان ادامه داد: “من می تواند آزار دهنده در زمان همین دلیل است که آن را سرگرم کننده است. من کامل نیست من که. اما راه آن را در سراسر آمده در طی دو فصل من فقط مثل من نیاز به قرار دادن چیزی بیشتر از فقط من پادکست وجود دارد.”

Scheana Shay Started Her YouTube Channel Because ‘Vanderpump Rules’ Shows a ‘One-Dimensional, Boy-Crazy Desperado’ Side of Her
جسی Bongiovi و Scheana Shay حسن نیت ارائه میدهد همپتون آب/Instagram

کانال یوتیوب همچنین به طرفداران یک نگاه Shay عشق زندگی با براک دیویس. “منظور من صدمه دیده است نیست که من دوست پسر, دوست, زرق و برق دار است” Shay گفت. “[و] شما می دانید او را در نشان می دهد.”

در حالی که در قرنطینه, Shay نگه داشته است او کانال فعلی با پرتاب خود Coachella و شامل برخی از costars که تعجب او را برای تولد او در مارس 7 در حالی که اجتماعی فاصله.

یک روز قبل از Shay را Hamptons آب مصاحبه سور کارگر عناوین ساخته شده که Vanderpump قوانین ویرایشگر Bri Dellinger ناودان او و عدم دوستی در بازیگران.

“اگر Scheana می دانستم که چه خوب بود برای او می خواهم دوست من چون بازی های مورد علاقه من است و پیدا کردن همه چیز شرم آور است که Scheana می کند و قرار دادن همه آنها را در” سردبیر گفت: در آنجا-حذف شده قسمت از “طرح پیچ خورده پادکست با ساناز Marley” پادکست از شنبه, مارس 11. “[ویراستاران] شوخی که Scheana به خاطرات خواهد بود مرگ با یک میلیون Embarrassments.”

Shay نشده علنا اظهار نظر در ویرایشگر اظهارات اما او “دوست” یک سری از توییت از طرفداران حمایت از او در میان درام.

این براوو شخصیت و مادر اریکا ون Olphenهر دو قبلا صحبت کردن در مورد او داستان در نشان می دهد و چگونه آن ویرایش شده است به تصویر کشیدن او را در یک نور خاص.

“این خیلی آزار دهنده برای من به عنوان یک مادر که برخی از بزرگترین چیزهایی که من دختر Scheana را انجام داده (حرفه ای & شخصا) نشان داده نمی شوند در VPR” ون Olphen نوشت طریق توییتر در 15 آوریل. “برای خانواده که به خاطر صحبت کردن تلخه در مورد ‘زندگی’ را امتحان کنید و به یاد داشته باشید که شما تنها دیدن ریزترین ویرایش کسری از زندگی’.'”

Vanderpump قوانین پخش براوو در سه شنبه 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>